Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

ASUS ROG Swift - monitor s najrýchlejšou obnovovacou frekvenciou na svete

ASUS ROG Swift - monitor s najrýchlejšou obnovovacou frekvenciou na svete
Zdroj | ASUS
Viktor Šmidák
ASUS ROG Swift - monitor s najrýchlejšou obnovovacou frekvenciou na svete
Zdroj | ASUS
Zdroj | ASUS

Len nedávno sme vás informovali o nových zakrivených monitoroch spoločnosti AOC. ASUS ROG Swift na to ide inak a namiesto zakrivenia ponúka vysokú obnovovaciu frekvenciu.

Milovníci simulátorov či akčných žánrov si prídu na svoje. ASUS so svojou hernou sériou monitorov Republic of Gamers (ROG) prešiel už nejakú tú cestu. ASUS ROG Swift nevybočuje z radu, práve naopak. Jedná sa o monitor s najrýchlejšou obnovovacou frekvenciou na svete.

Zdroj | ASUS

Novinka ponúka 24,5-palcový panel s rozlíšením Full HD. Najväčším lákadlom ale bude frekvencia až 240 Hz. Tá by mala v spojení s technológiou NVIDIA G-SYNC zaistiť plynulý a rýchly priebeh hrania vďaka synchronizácii s grafickou kartou.

Pozrite si

ASUS ROG Centurion – pohodlný headset pre profi hráčov

Ku ešte lepším výsledkom dopomôže hráčovi i doba odozvy na úrovni 1 ms či funkcia NVIDIA Ultra Low Motion Blur. Tá eliminuje rozmazávanie obrazu a tiež preto prispieva ku plynulejším prechodom.

ASUS ROG Swift nezaostáva ani v iných ohľadoch. Light Signature po vzore ostatných výrobcov umožňuje hráčom prostredníctvom monitoru vytvárať a prispôsobovať svetelné efekty.

Zdroj | ASUS

Monitor je tiež vybavený klávesovou skratkou ASUS GamePlus pre vylepšenie ovládania herných funkcií, medzi ktoré patrí pohyb zameriavacieho kríža (crosshair), počítadlo snímkov za sekundu (FPS), funkcia vyrovnania obrazu slúžiaca pri použití viacerých monitorov či časomiera hrania. ROG Swift je takisto kompatibilný so sadou NVIDIA 3D Vison. Na využitie tohto softvéru stačia používateľovi len 3D okuliare.

ASUS ROG Swift je na Slovensku a v Českej republike už dostupný. Cena sa zastavila na 603 € už i s DPH.