Reklama

Apple Watch so 14 % zľavou - TOP tip na vianočný darček?

Zdroj | Apple
Richard Pliešovský
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Najpredávanejšie hodinky na svete sú Apple Watch – a to aj napriek tomu, že fungujú len s iPhonmi. Majú jedinečný vzhľad a funkcie, ktorými sa inšpiruje konkurencia.

Apple v súčasnosti ponúka tri druhy hodiniek. Prémiové Watch Ultra, klasické Watch Series a cenovo výhodné Watch SE. Tie môžete mať teraz za výhodnú cenu.

Apple Watch SE 44 mm majú 1,78″ LTPO OLED displej, ktorý zobrazuje množstvo zdravotných, bezpečnostných a smart funkcií. Dokážu tiež detegovať vážnu autonehodu a privolať pomoc.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Apple

Smart hodinky sú so slovenským menu, majú GPS s integrovanými mapami, podporujú telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón, NFC platby, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, barometer, hľadanie mobilu. Nechýba prehrávač hudby, predpoveď počasia, ovládanie smart domácnosti, Apple TV, vzdialená spúšť fotoaparátu, či režim spánku a nerušiť. Apple Watch sledujú spánok a jeho fázy, odmerajú srdcovú frekvenciu.

Pozrite si

Najlepšie smart hodinky za najlepšiu cenu: ušetríte viac ako 250 €

Apple Watch majú množstvo ciferníkov, uľahčenie ovládania pre hendikepovaných, vodotesnosť do 50 m (5 ATM). Vašu aktivitu podporia rôzne typy tréningov a motivačných ukazovateľov.

Smart hodinky Apple Watch SE 44 mm 2023 sa predávali za 325 €. Ak si starostlivo vyberiete, viete ich získať oveľa výhodnejšie, ušetriť môžete až 46 €, čo predstavuje zľavu 14,2 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

Ak vám viac vyhovuje 40 mm verzia, pozrite si, kto ich predáva za najlepšie ceny:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.