Reklama

Apple Watch SE 40mm môžu byť vaše len za 239 €

Zdroj | Apple
Richard Pliešovský
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Jar klope na dvere, onedlho budeme tráviť na čerstvom vzduchu viac času, ako medzi štyrmi stenami. To je ideálna doba pre každého, kto ešte nemá smarthodinky. Ak rozmýšľate nad tým aký model si vybrať, určite ste pozerali aj ponuku najpredávanejších hodiniek na svete, Apple Watch. Teraz sa dá kúpiť verzia SE za veľmi dobrý peniaz s úsporou 20,1 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Inteligentné hodinky vám poskytnú prehľad o všetko čo sa deje – vo vašom tele, ako v okolitom svete. Môžu byť výborným motivátorom k dobrým športovým výsledkom a najmä k lepšiemu zdraviu.

Pozrite si

Poznáte všetky smart hodinky Apple Watch? Otestujte sa v našom kvíze

Vďaka notifikáciám nezmeškáte žiaden hovor, ani vtedy, ak máte iPhone v tichom režime. To isté platí aj pri e-mailoch a správách, vrátane tých zo sociálnych sietí. S Apple Watch SE pohodlne uskutočnite bezkontaktné platby, hudbu z Apple Music si viete uložiť priamo do hodiniek a bezdrôtovo z nich streamovať do slúchadiel.

Hodinky majú 1,57″ OLED displej s rozlíšením 394 x 324 px a jasom do 1 000 nitov. O výkon sa stará čipset Apple S5 s 1 GB RAM a 32  GB internou pamäťou. Sú vodotesné do 50 metrov.

Zdroj | Apple

K dispozícii máte výškomer, meranie vzdialenosti, tempa, kadencie, spálených kalórií či frekvencie srdcového tepu. Motivovať vás budú krúžky Aktivity informujúce o tom, koľko času ste trávili v stoji, v pohybe a cvičením. Namerané výsledky môžete porovnávať s priateľmi.

Pozrite si

Súboj Apple Watch SE vs Apple Watch Series 3

Na výber je viacero farebných variácií puzdra a nepreberné množstvo remienkov z mäkkého silikónu či pleteného ťahu. Remienok si perfektne zladíte s ciferníkom. Tých nájdete v aplikácii Watch naozaj veľa.

Zdroj | Apple

Smarthodinky Apple Watch SE 40mm sa bežne predávajú za 299,00 eur. Dnes si ich môžete kúpiť už od 239,00 eur, to je zľava vo výške 20,1 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Za dobrú cenu si viete kúpiť aj väčší model, Apple Watch SE 44 mm. Namiesto 339 eur môžu byť vaše už za 270 eur.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.