Reklama

Apple Watch pre Android aktuálne o štvrtinu lacnejšie? To sú Amazfit GTS 4

Michal Sobek

Spoločnosť Amazfit produkuje veľmi podarené smart hodinky za dostupné ceny. Model GTS 4 sa dizajnovo veľmi podobá na Apple Watch, no aj napriek tomu má rozhodne čo ponúknuť. Aktuálne ho kúpite až o 26 % lacnejšie.

Konkrétne rozmery sú 42,7 x 36,5 x 9,99 mm a hmotnosť 27 gramov vrátane remienka. Displej kryje odolné sklo, spodná strana je z plastu a zvyšok je z pevného hliníka, pričom nechýba ani certifikácia proti vode 5 ATM.

Obsah pokračuje pod reklamou

Na pravej strane si nejde nevšimnúť výraznú otočnú korunku, ktorá sa hodí pri navigovaní v operačnom systéme Zepp OS. Vpredu je 1,75-palcový AMOLED panel s rozlíšením 450 x 390 pixelov, čo dáva výslednú jemnosť 341 ppi. Niekomu môže prísť vhod aj Always-on režim.

Hodinky majú na tele mikrofón aj reproduktor, takže nie je problém si vybaviť hovor priamo zo zápästia. V notifikáciách sa zobrazia aj smajlíky, okrem toho je možnosť odpovedať na nich formou prednastavenej odpovede, ktorú si môžete upraviť v aplikácii Zepp.

Senzor BioTracker 4.0 spoľahlivo dokáže zmerať tep srdca, okysličenie krvi, stres, ale aj spánok. Nechýba ani špeciálna metrika PAI a prítomné je aj dvojpásmové GPS, takže trasa športovej aktivity bude zaznamenaná ešte presnejšie. Športových aktivít je tu viac než dosť (okolo 150), pričom niektoré vedia hodinky aj automaticky rozpoznať.

Model Amazfit GTS 4 disponuje batériou s kapacitou 300 mAh, čo by malo podľa slov výrobcu stačiť na až 8 dní klasického používania.

Recenzia

Amazfit GTS 4 – obľúbené smart hodinky konečne dospeli

Smart hodinky Amazfit GTS 4 prišli na trh za počiatočnú cenu 239 eur. Aktuálne ich viete kúpiť už za 169 eur, čo predstavuje úsporu 70 eur alebo aj 26 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.