Reklama

Apple AirPods Pro sú konečne dostupné (takmer) pre každého!

Zdroj | Apple
Richard Pliešovský
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Najkvalitnejšie bezdrôtové štuple do uší od Apple sú AirPods Pro. Aktuálne je na trhu ich 2. generácia, ktorá je na rozdiel od „jednotky“ vybavená USB-C portom.

Ako to už býva dobrým zvykom, všetko od Apple je akési drahé. Našťastie tu máme Tech Deals, kde vám prinášame zariadenia za výhodné ceny.

Apple AirPods Pro 2022 sú ideálne pre používateľov Apple, ponúkajú totiž výbornú integráciu naprieč zariadeniami značky (iPhone, Mac, iPad, Apple Watch, Apple TV) a zároveň poskytujú dobrý celkový zvuk a pohlcujúci priestorový zvuk. Samozrejme, využiť ich môžete aj s konkurenčnými operačnými systémami.

Obsah pokračuje pod reklamou

Slúchadlá majú krátke stonky, Apple v nich umiestnil ovládanie základných funkcií a konečne aj regulovanie hlasitosti. Nemusíte tak hľadať iPhone, alebo žiadať Siri o zmenu hlasitosti.

Veľkou vychytávkou je aktívny filter hluku, ktorý patrí medzi to najlepšie, čo môžete v bezdrôtových slúchadlách získať. ANC eliminuje až 90 % okolitých zvukov. Basy, stredy a časť vysokých tónov zostanú potlačené, sirénu sanitky, alebo plačúce dieťa budete stále počuť (čo je zrejme dobre). AirPods majú zaujímavé režimy okolitého počúvania, napr. Conversation Boost (zvýraznenie hlasu počas četovania), alebo Live Listen (premení váš iPhone na live mikrofón vysielajúci zvuky do slúchadiel).

Zdroj | Apple

AirPods 2. generácie ponúkajú odolnosť podľa triedy IPX4 (pre slúchadlá aj puzdro), čiže odolajú striekajúcej vode, potu, či prachu. Oproti 1. generácii tu nájdete 3 nové funkcie: Adaptive Audio, Conversation Awareness a Personalized Volume s využitím AI.

Výdrž AirPods Pro je 7 hodín na samotných slúchadlách, spolu s puzdrom je to 30 až 34 hodín. AirPods Pro za 5 minút nabíjania dodá energiu asi na 60 minút počúvania.

Pozrite si

Apple AirPods Pro vs. Sony WF-1000XM5: Ktoré slúchadlá sú lepšie?

Slúchadlá Apple AirPods Pro 2. Gen sa pôvodne predávali 279 €, teraz ich môžete aj za 218,00 €, čo predstavuje úsporu 61,00 € čiže 21,9 %. Pri objednávaní myslíte na jednu dôležitú vec – v prípade, ak uvažujete nad tým, že si tieto slúchadlá objednáte, dajte si pozor z akého obchodu to bude. Pre istotu si prečítajte skúsenosti používateľov s vybraným e-shopom.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.