Reklama

Aplikácia Tatra banka má všetko, i tak je stále lepšia. Aké novinky vás potešia?

TECHBOX

Bankové aplikácie spravujú naše financie priamo z nášho vrecka, pričom stále sa v nich objavujú nové praktické funkcie, ktoré ich posúvajú na omnoho vyššiu úroveň. Jedným z takýchto príkladov je aj aplikácia Tatra banka.

Praktické inovácie a zjednodušovanie úkonov je to, čo nás v redakcii baví najviac. V tomto prípade nemôžeme opomenúť spravovanie našich financií, čo priamo súvisí aj s tým, že aj tento rok hľadáme v ankete NAY TECHBOX roka 2023 opäť tú najlepšiu bankovú aplikáciu roka.

Aplikácia Tatra banka pritom žne úspech naozaj všade. Napríklad v roku 2023 získala ocenenie Best Mobile Banking App in Slovakia od Global Finance. Dnes nájdete v aplikácii už naozaj všetko, čo by ste si od bankovej aplikácie mohli priať. Navyše nech sa snažíte urobiť v aplikácii Tatra banka čokoľvek, vybavíte to rýchlo, efektívne a intuitívne. Poďme sa však pozrieť na vybrané inovácie, ktoré v aplikácii pribudli a vďaka nim je ešte lepšia.

Obsah pokračuje pod reklamou

Počuli ste už o Spending plan? Ide o skvelú pomôcku, ktorá do bankovej aplikácie Tatra banka prináša veľmi zaujímavé funkcionality. Poskytuje vám praktickú informáciu o orientačnej sume zostatku na účte, ktorá vám po odpočítaní predpokladaných platieb zostane. Výpočet berie do úvahy nielen trvalé príkazy, inkasá a splátky úverov, ale aj iné opakujúce sa platby, ako napríklad predplatné.

Cestujete do zahraničia? Cez aplikáciu Tatra banka si viete od tohto roka jednoducho a pohodlne vybaviť aj cestovné poistenie. Platí celý rok a kryje aj vašich rodinných príslušníkov. Ako bonus obsahuje zásah horskej služby na území Slovenska. Pozor však na to, že začiatok poistenia je najskôr 6 hodín po vygenerovaní zmluvy.

Dnes sú moderným príslušenstvom práve smart hodinky, a to priamo využijete v Tatra banke aj vy. Zabudnite na diktovanie celého čísla účtu, priamo na displeji smart hodiniek si viete zobraziť QR kód s číslom IBAN. Jednoduché a efektívne!

Taktiež si viete priamo v aplikácii zobraziť údaje vašej VISA platobnej karty, ak ju nemáte aktuálne pri sebe, ale údaje z nej potrebujete napríklad pre online platbu. Po zadaní PINu sa okamžite dostanete k číslu platobnej karty, jej platnosti a CVV2 kódu. Toto je mimoriadne praktické, vyskúšajte si to, ak aplikáciu máte nainštalovanú vo vašom zariadení.

Ak sme už spomínali smart hodinky, tak tie majú s aplikáciou Tatra banka ešte väčšie využitie. Túto funkcionalitu si obľúbilo už viac ako 43 000 jej klientov. Veľmi praktickou funkciou je totiž možnosť zobraziť si na hodinkách informáciu o zostatku na vašom preferovanom účte, ako aj zoznam posledných pohybov na ňom.

Má vaše dieťa platobnú kartu od Tatra banky? Výborne! Odteraz vy ako rodič budete mať k tejto karte prístup, pričom sa vám automaticky zobrazí medzi vašimi ostatnými platobnými kartami. Budete tak môcť manažovať denné limity na tejto karte, ale viete si aj v tomto prípade zobraziť jej PIN kód, prípadne ju ihneď zablokovať v prípade straty alebo krádeže.

Chcete si zobrať úver na podnikanie, ale nepoznáte jeho maximálnu výšku, ktorú vám vie Tatra banka poskytnúť? Postačí vám na to webová stránka banky alebo aplikácia Tatra banka, kde zadáte svoje IČO, odpoviete na pár otázok a hneď sa takúto informáciu dozviete. Ak ste živnostník alebo jednoosobová spoločnosť, celý proces vyriešite bez jedinej návštevy pobočky banky! Čas sú peniaze, a ten hrá vďaka inováciám v aplikácii Tatra banka vždy vo váš prospech.

Ďalšia výhoda spočíva v tom, že pri žiadosti o úver nemusíte poskytnúť zabezpečenie majetkom alebo dokladovať účel použitia získaných finančných prostriedkov. Navyše si sami vyberiete, či chcete riešiť splátkový alebo kontokorentný úver. Výška úveru je možná až do sumy 50 000 eur. A to najlepšie na koniec, nová služba je dostupná pre klientov aj neklientov banky!

Máte v Tatra banke rozpracovanú žiadosť o hypotéku? Po novom budete môcť jej stav sledovať aj priamo z mobilnej aplikácie! Ide o pomerne komplikovaný viackrokový proces, tým pádom budete mať vždy istotu, že všetko ide podľa plánu. O každom splnenom kroku budete informovaní aj pomocou notifikácie. Ak sa vám niečo nebude zdať v poriadku, môžete kedykoľvek požiadať o kontaktovanie, pričom do jedného pracovného dňa sa vám ozve ten istý pracovník, s ktorým ste riešili konzultáciu hypotéky. Navyše po novom je prihlasovanie do aplikácie Tatra banka na novom zariadení ešte jednoduchšie, už si nebudete musieť pamätať svoje PID, postačí vám vedieť váš e-mail.

Páči sa vám banková aplikácia Tatra banka? Môžete za ňu hlasovať v aktuálnom ročníku ankety NAY TECHBOX roka 2023 v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA. Hlasovať a vybrať najlepších z najlepších sa oplatí, môžete totiž vyhrať jednu z 9 mimoriadne atraktívnych cien. Jednu z nich, a to najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 9 GPS 45 mm darovala do ankety práve Tatra banka.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.