Reklama

Aplikácia Tatra banka je opäť lepšia. Toto sú novinky, ktoré vás potešia

TECHBOX

Aplikácia Tatra banka patrí k najlepším bankovým aplikáciám na Slovensku, o čom svedčí aj množstvo ocenení a víťazstiev, vrátane nami organizovanej ankety NAY TECHBOX roka. Pozrite sa, aké novinky priniesla aplikácia s poslednou aktualizáciou.

Bez neustálych inovácií by si Aplikácia Tatra banka pozíciu lídra držala ťažko, preto nás teší, že v aplikácii nachádzame neustále nové funkcionality. Tatra banka v poslednej aktualizácii svojej bankovej aplikácie na verziu 2.11 priniesla napríklad možnosť nastaviť si push notifikácie o pohyboch.

Pozrite si

NAY TECHBOX roka 2017: Predstavujeme Aplikáciu Tatra banka

Priamo na displeji smartfónu tak môžete vidieť informáciu o pohyboch na vašom účte. Výhodou je, že priamo v aplikácii si cez položku Nastavenia – B-mail môžete nastaviť aj sumy, o ktorých budete prostredníctvom push notifikácií informovaní. Samostatne je možné nastaviť sumu „od“ pre kredity, ale aj pre debety na vašom účte.

Push notifikácií si môžete nastaviť viac, samozrejme, pre ktorýkoľvek z vašich účtov v Tatra banke. Výhodou je, že priamo z takejto push notifikácie sa môžete prekliknúť rovno na detail platby do aplikácie.

   

Praktickou novinkou je aj možnosť pozrieť si zostatok na účte ešte pred prihlásením sa do aplikácie. Ak chcete napríklad vykonať nejakú platbu, ešte predtým ako sa do aplikácie prihlásite vidíte, či máte na účte dostatok finančných prostriedkov pre uskutočnenie platby. V praxi oceníte aj možnosť potvrdenia predschváleného úveru priamo cez mobilnú aplikáciu. V modernej dobe už nemusíte navštíviť pobočku ani v tomto prípade.

V redakcii oceňujeme aj praktickú a jednoduchú správu platobných kariet. Vďaka tzv. online manažmentu kariet si na vašich kreditných alebo debetných kartách môžete kedykoľvek priamo v Aplikácii Tatra banka zmeniť denné limity, a to samostatne pre hotovostné platby aj pre internetové platby.

   

Výhodou je určite aj možnosť vybrať si tzv. povolené kontinenty, kde je možné vašu platobnú kartu používať. Ide o výraznú pomoc pri zvýšení bezpečnosti vašich kariet v zahraničí. Zákaz vybraných kontinentov neovplyvní možnosť platieb na internete, vďaka čomu môžete bez problémov a obmedzení nakupovať vo svojich obľúbených internetových obchodoch, bez ohľadu na to, kde sídlia. Veľkou výhodou je i to, že v prípade straty, alebo krádeže či podozrenia na zneužitie karty môžete svoju kartu ihneď zablokovať.

Ak ešte Aplikáciu Tatra banka nemáte, môžete si ju bezplatne stiahnuť pre všetky najrozšírenejšie operačné systémy vrátane najobľúbenejších iOS či OS Android.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Tatra banka.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.