Reklama

NAY TECHBOX roka 2017: Predstavujeme Aplikáciu Tatra banka

TECHBOX

Aj v aktuálnom ročníku veľkej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka 2017 môžete hlasovať za tie najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Medzi najlepšími nechýba ani Aplikácia Tatra banka, ktorá je nominovaná v kategórii v BANKOVÁ APLIKÁCIA a my vám ju teraz bližšie predstavíme.

Aplikácia Tatra banka

Mobilná Aplikácia Tatra banka ponúka kompletnú správu platobného styku (trvalé príkazy, skener čiarových kódov či skener IBANu, prehľad inkás atď.) a viacerých produktov Tatra banky (vrátane účtov, platobných kariet, úverov, podielových fondov či DDS) a okrem toho aj niekoľko zaujímavých funkcionalít. Ak patríte k aktívnym používateľom inteligentných hodiniek, aplikácia Tatra banka vás poteší aj možnosťou zobrazenia aktuálneho zostatku na účte, ako aj posledných prevodov priamo na ich displeji.

Vychytávkou, ktorú ocení každý používateľ Aplikácie Tatra banka, je výber z bankomatu mobilom. Ak si totiž chcete vybrať hotovosť, nemusíte vôbec používať svoju platobnú kartu a PIN kód k nej. Stačí keď cestou k bankomatu kliknete v Aplikácii Tatra banka na ikonu Výber z bankomatu a prihlásite sa do aplikácie.

Ak máte viac účtov, môžete si určiť, z ktorého budete hotovosť vyberať. K dispozícii sú rovno softvérové tlačidlá pre najčastejšie hodnoty výberu a samozrejme si môžete zadať aj vlastnú sumu či zakliknúť možnosť vytlačenia potvrdenky. Keď výber v aplikácii potvrdíte, zobrazí sa vám 6-miestny kód. Tento kód už stačí  len použiť v bankomate Tatra banky a potom si môžete vziať hotovosť.

Aplikácia Tatra banka ponúka aj veľmi praktický nástroj na manažment financií, ktorý je dostupný v záložke MaFIN. Vďaka nemu môžete mať dokonalý prehľad o svojich príjmoch a výdavkoch, pričom si ich môžete vďaka nástroju Spending report nechať zobraziť aj na interaktívnom prstencovom grafe.

Príjmy a výdavky sú dokonca automaticky triedené do preddefinovaných kategórií, ako napríklad supermarket, bývanie, auto a iné. Kategórie si môžete vytvárať podľa vašich požiadaviek, rovnako aj dodatočne triediť príjmy či výdavky. Máte tak celkový prehľad o tom, či sú vaše výdavky optimálne, alebo v niektorej z kategórií už prekračujete limity.

Ak chcete komplexne vidieť vašu aktuálnu finančnú situáciu, k dispozícii máte aj bilanciu všetkého majetku a záväzkov, ktoré máte v Tatra banke. Dokonca si môžete zaevidovať finančné produkty vedené aj mimo nej a zobraziť si tak celkovú bilanciu vášho majetku. Unikátom manažmentu financií Tatra banky, prezentovaného pod skratkou MaFIN, je aj možnosť plánovania finančných cieľov. Stačí, ak viete cieľovú sumu a termín, kedy plánujete svoj cieľ uskutočniť. Systém vám automaticky vypočíta sumu, ktorú potrebujete mesačne našetriť.

Priamo cez Aplikáciu Tatra banka si môžete spravovať aj vaše platobné karty. V menu aplikácie je možné priamo pri debetných, ale i kreditkých kartách, nastaviť limity pre rôzny druhy platieb. Nastaviť si môžete samostatne limit pre hotovostné platby, ale aj pre platby na internete. To je veľmi praktické. Ak ste napríklad v zahraničí, limit si môžete pár kliknutiami ihneď znížiť a po návrate zase kedykoľvek zvýšiť.

Ak si chcete pozrieť všetky dôležité informácie o Aplikácii Tatra banka, rozhodne odporúčame webovú stránku aplikácie.

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré Aplikácia Tatra banka prináša, podporte ju v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA ankety NAY TECHBOX roka 2017. Hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo skvelých cien vrátane inteligentných hodiniek Samsung Gear S3 Classic od Tatra banka.

 

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Tatra banka.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.