Reklama

AOC má nový výkonný monitor pre fanúšikov ešportov

Zdroj | AOC
Michal Spiegel
Zdroj | AOC
Zdroj | AOC

Výrobca monitorov AOC uvádza na náš trh výkonný monitor AOC AGON AG273QZ, ktorý poteší všetkých fanúšikov počítačových hier.

Monitor disponuje 27″ uhlopriečkou a sľubuje obnovovaciu frekvenciu 240 Hz s odozvou 0,5 ms. O kvalitný obraz by tiež nemala byť núdza pri QHD rozlíšení (2 560 x 1 440 px). Monitor tiež disponuje panelom novej generácie, ktoré ponúka široké spektrum farieb a maximálny jas 400 nitov.

Zdroj | AOC
Pozrite si

Ergonomický 4K monitor od AOC nadchne hlavne profíkov

Svetelné  a nastaviteľné RGB efekty sú pri tomto monitore samozrejmosťou. AOC AGON AG273QZ tiež disponuje podporou pre HDR a technológia AMD FreeSync Premium Pro minimalizuje oneskorenie a trhanie obrazu, ktoré býva nočnou morou pre online hráčov.

Novinka od AOC sa môže pochváliť podporou pre DisplayHDR400 s certifikáciou VESA, čo si všimnete najmä pri hrách a filmoch, ktoré tento štandard podporujú. V neposlednom rade monitoru nechýbajú funkcie Flicker-Free a režim Low Blue Light, ktorý minimalizuje únavu očí pri dlhšom používaní.

Na monitore si tiež viete nastaviť jas a vybrať z prednastavených režimov AOC Game Color, AOC Shadow Control či ďalších šiestich herných režimov.

Zdroj | AOC
Pozrite si

AOC má hráčsky monitor, ktorý ukojí potreby a nezruinuje peňaženku

Hráči ešportov musia častokrát svoje herné príslušenstvo prenášať, keď chodia na podujatia či LAN párty. Preto výrobca do hornej časti zabudoval rukoväť, ktorá umožní monitor pohodlne prenášať. Nechýbajú tiež držadlá na slúchadlá z oboch strán monitoru a ergonomický stojan, ktorý sa dá nastaviť podľa chuti.

Pokiaľ vás monitor zaujal, kúpiť sa dá za 769 eur, čo rozhodne nie je málo, no pokiaľ si chcete kúpiť kvalitný herný monitor, s modelom AOC AGON AG273QZ by ste nemali ostať sklamaní. Samozrejme, treba si počkať na recenzie a hodnotenia používateľov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.