Reklama

Andrea Šipošová - VÚB Junior Banking učí deti pracovať s peniazmi 

TECHBOX

Ak máte deti, určite ste sa už zamýšľali nad tým, kedy je správny vek učiť ich hodnote peňazí. A vôbec, patria deťom do rúk, resp. do ich mobilov peniaze?

V novom TECHTALKS sa budeme rozprávať o zaujímavej aplikácii VÚB Junior Banking, ktorá učí deti pracovať s peniazmi.

Možno ste to nevedeli, ale pre vaše dieťa si môžete zriadiť VÚB účet pre juniorov a učiť ho zodpovedne pristupovať k peniazom vďaka skutočne prepracovanej a hravej aplikácii. Na naše otázky odpovedala Andrea Šipošová, vedúca oddelenia pre kartové procesy vo VÚB banke.

Obsah pokračuje pod reklamou

Dozviete sa, prečo vznikla aplikácia VÚB Junior Banking a čo ponúka edukačný model vytvorený formou hry, ktorý aplikácia obsahuje. Poradíme vám aj to, kedy a ako deťom vysvetliť, že peniaze si treba zarobiť a až potom ich môžeme mínať.

Mala by sa finančná gramotnosť učiť aj na školách? Odpovede na otázky týkajúce sa detí a ich vzťahu k peniazom nájdete v našom novom rozhovore, pričom sa dozviete aj to, čo všetko banková aplikácia pre vaše dieťa môže ponúknuť.

Pozrite si najnovší diel nášho video/audio podcastu TECHTALKS o zaujímavej aplikácii VÚB Junior Banking a netradičnému spôsobu učenia detí narábať s peniazmi s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Andreou Šipošovou, vedúcou oddelenia Kartové procesy vo VÚB banke.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.