Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Altec Lansing SmartStream - reproduktory, ktoré vám ozvučia domácnosť

Altec Lansing SmartStream - reproduktory, ktoré vám ozvučia domácnosť
Zdroj | Altec Lansing
Michal Spiegel
Altec Lansing SmartStream - reproduktory, ktoré vám ozvučia domácnosť
Zdroj | Altec Lansing
Zdroj | Altec Lansing

Reproduktory, ktoré sa prepájajú cez WI-Fi a dokážu vám ozvučiť celú domácnosť nie sú žiadnou novinkou. Altec Lansing SmartStream sa rozhodol vstúpiť medzi takéto audio produkty tiež. Predstavené boli na práve prebiehajúcej výstave CES 2017.

V podstate ide o klasické bezdrôtové reproduktory, ktoré si rozmiestnite po dome/byte a prepojíte cez Wi-Fi. Následne ich spárujete napríklad so svojím telefónom či PC cez Bluetooth a pohodlne ovládate z celého domu. Okrem počúvania hudby môžete cez reproduktory vybavovať aj telefonáty.

Dizajnovo sa skôr hodia do moderne zariadených domácností, keďže tvary sú skôr ostrejšie. Otázne je, či výrobca plánuje predávať aj iné farebné spracovania.

Pozrite si

LG chystá levitujúci reproduktor PJ9!

SmartStream séria začína na malom reproduktore a na výber sú ďalšie dve veľkosti – X alebo XL. Na výber tiež máte rôzne výkony. Všetko závisí od vašej želanej konfigurácie. Od toho sa samozrejme odvíja aj cena. Štartovacia cena za najmenší z reproduktorov – SmartStream s výkonom 2×5 wattov je iba 99 dolárov.

Väčší SmartStream X stojí už 199 dolárov s 2.1 kanálovým zvukom a najväčší SmartStream XL stojí 299 dolárov, no už má zabudovaný aj 5″ subwoofer.

Pozrite si

Altec Lansing MIX BoomBox IMT810: párty sa môže začať

Všetky reproduktory Altec Lansing SmartStream disponujú rozhraním Bluetooth a Wi-Fi pre pohodlné vzájomné prepájanie a pre podporu cast služieb ako Spotify Connect či Google Cast. Zároveň sa môžete so zariadením spojiť cez smartfón aplikáciu Altec Lansing Playlist App.

V prípade, že zháňate reproduktory pre ozvučenie veľkých priestranstiev, potom by Altec Lansing SmartStream mohli byť práve pre vás, keďže ich môžete spárovať až s 50 reproduktormi súčasne.

Reproduktor SmartStream je zároveň vodeodolný vďaka certifikácii IP67. Zvyšné dva X a XL majú tiež vodeodolnú certifikáciu IPX4. Výdrž batérie je až 16 hodín, čo určite nie je zlé. Ak vás reproduktory Altec Lansing SmartStream zaujali, môžete očakávať ich vydanie v druhom alebo tretom štvrťroku 2017.

Pozrite si

Transparentný bezdrôtový reproduktor sa zmenšil a zlacnel

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj