Reklama

Altec Lansing MIX BoomBox IMT810: párty sa môže začať

Marek Šimunek

Spoločností, ktoré sa zaoberajú produkciou externých reproduktorových systémov pre prenosné Apple zariadenia je na trhu nespočetné množstvo. Medzi popredných výrobcov sa určite radí aj americká spoločnosť Altec Lansing, ktorá bola založená už v roku 1936. Minulý týždeň táto spoločnosť uviedla novú generáciu externých reproduktorových systémov s označením IMT810. Okrem moderného hliníkového dizajnu sa môžete tešiť na skutočne dokonalé basy vďaka integrovanému subwooferu spolu s technológiou XdB.

Altec Lansing MIX BoomBox IMT810

Ak si radi užívate obľúbené skladby z vášho iPhonu alebo iPodu Touch počas akejkoľvek činnosti v perfektnej kvalite, istotne ste už rozmýšľali nad externým reproduktorovým systémom pre svojho miláčika. Takéto systémy okrem toho, že dokážu prehrávať vaše skladby a bez problémov ozvučiť väčšiu miestnosť môžu fungovať aj ako dok pre váš smartfón, nakoľko ho súčasne aj nabíjajú. Riešením môže byť aj nová generácia reproduktorových systémov, ktorú predstavila spoločnosť Altec Lansing. Model IMT810 je priam predurčený pre milovníkov modernej elektronickej hudby plnej basových pasáží vďaka dvojici výkonných reproduktorov doplnených o subwoofer s priemerom 5,25“ a technológiu XdB.

Altec Lansing MIX BoomBox IMT810

Táto kombinácia zabezpečí skutočne bohaté basové vyžitie pre každého. Chýbať samozrejme nemôže ani sedem kanálový ekvalizér, ktorý je doplnený o niekoľko prednastavených módov zobrazujúcich sa na modro podsvietenom displeji. V prípade potreby si môžete vypočuť aj rádio vďaka FM tuneru alebo pripojiť iný zdroj hudby pomocou dvojice 3,5 mm audio konektorov. Ak bude párty prebiehať mimo zdroja elektrickej energie nemusíte zúfať, nakoľko IMT810 je schopný pomocou integrovaných batérií prehrávať hudbu počas 30-tich hodín. Ovládanie celého zariadenia môžete vykonávať z pohodlia kresla pomocou pribaleného diaľkového ovládania. Ak sa vám tento elegantný systém s prvkami z brúseného hliníka zapáčil, môžete si prichystať 299 USD (209,60 €).

Foto: Altec Lansing

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.