Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako zvládnuť karanténu pomocou aplikácií? Toto sú ďalšie 3 tipy od vás

Ako zvládnuť karanténu pomocou aplikácií? Toto sú ďalšie 3 tipy od vás
Zdroj | Yura Fresh (Unsplash)
TECHBOX
Ako zvládnuť karanténu pomocou aplikácií? Toto sú ďalšie 3 tipy od vás
Zdroj | Yura Fresh (Unsplash)
Zdroj | Yura Fresh (Unsplash)

Ktoré mobilné aplikácie a hry vám pomáhajú zvládnuť čas v tomto zložitom období? Spolu s 365.bank sme vám túto otázku položili v súťažnom článku a teraz je opäť čas podeliť sa o vaše tipy aj s ostatnými čitateľmi. Tieto tri aplikácie alebo hry môžu pomôcť v týchto dňoch aj vám.

Zdroj | Thom Holmes (Unsplash)

Každý z nás si potrebuje z času na čas oddýchnuť od domácich, školských, pracovných alebo iných povinností a vďaka smartfónom a tabletom je to jednoduchšie, než kedykoľvek predtým. V tomto období to platí dvojnásobne a aj preto sme sa vás spolu s 365.bank rozhodli opýtať, ktoré mobilné aplikácie alebo hry pomáhajú v týchto dňoch práve vám.

Zdroj | Pixabay

Tieto tipy si samozrejme nenechávame pre seba a tak ako aj pri predchádzajúcom článku, aj tentokrát si bližšie predstavíme ďalšie tri aplikácie alebo hry, ktoré ste nám poslali a odporúčate ich vyskúšať aj ostatným. Škála aplikácií a hier, ktoré ste nám v priebehu súťažného týždňa poslali, je pritom skutočne pestrá.

Pozrite si

Ako sa nezblázniť v karanténe? Tieto 3 aplikácie pomáhajú aj vám

Pre mnohých z vás sú dokonalým únikom zo súčasnej situácie hudobné a multimediálne streamovacie služby, rovnako však mnohí nedáte dopustiť na tradičné četovacie aplikácie a aplikácie sociálnych sietí. Dôležité sú však pre vás aj aplikácie, ktoré vám pomôžu aj z domu vybaviť vaše osobné, školské alebo pracovné povinnosti aj na diaľku.

Zdroj | Chris Spielg

Príkladom takýchto možnosti je aj mobilná aplikácia od 365.bank, vďaka ktorej môžete mať dokonalú kontrolu nad vašimi financiami bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Od samotného založenia účtu, cez platby, sporenie až po čerpanie pôžičky vybavíte v tejto digitálnej banke pohodlne cez smartfón.

3 tipy od vás

Hoci to vo väčšine miest po celom svete vyzerá, akoby sa v tieto dni zastavil čas, v skutočnosti sa mnoho aspektov nášho života iba presunulo do digitálneho sveta. Tentokrát sa pozrieme na aplikácie, ktoré do vášho smartfónu alebo tabletu presunú aj vzdelávanie, cenné spomienky alebo aj šport.

Duolingo

Voľný čas strávený doma väčšina z nás v týchto dňoch venuje obľúbeným filmom, seriálom, knihám alebo hrám, no každá pasívna zábava po istom čase omrzí. Ak hľadáte o niečo aktívnejšiu zábavu na doma, pustiť sa môžete napríklad aj do učenia sa nového jazyka. Aplikácia Duolingo dokáže premeniť štúdium na hru, vďaka čomu vám budú jazykové lekcie a cvičenia odsýpať rovnako rýchlo ako čas, ktorý pri nich v domácej karanténe strávite.

Stiahnuť aplikáciu

Fotoskener z Fotiek Google

Tiež vám doma leží hora rodinných albumov s fotkami, ktoré sa už celú večnosť chystáte digitalizovať? Predajne ponúkajúce takéto fotoslužby sú v týchto dňoch síce zatvorené, no vďaka aplikácii Fotoskener z Fotiek Google si s touto úlohou poradíte aj bez nich. Stačí vám k tomu smartfón, dobré svetlo a dostatok voľného času a vaše drahocenné fotografie môžete mať o chvíľu v digitálnej forme bezpečné uložené aj v cloude, odkiaľ ich už môžete jednoducho zdieľať celej vašej rodine a priateľom.

Stiahnuť aplikáciu

FIFA Football

Oficiálne futbalové stretnutia sú v týchto dňoch zrušené a tie kamarátske by ste mali pre istotu odložiť na neskôr tiež. Mobilný titul FIFA Football vás však prenesie na trávnik aspoň virtuálne a to nielen priamo do role hráča, ale aj do role trénera vášho vlastného tímu. Či už sa zameriate na pokorenie viac ako 650 športových podujatí, budovanie vlastného ultimátneho tímu alebo priame zápasy proti vašim kamarátom v online režime, v tomto bezplatnom prírastku do známej futbalovej série FIFA sa nudiť rozhodne nebudete.

Stiahnuť aplikáciu

Aké aplikácie a hry pomáhajú v týchto dňoch vám? Ak ste nám vaše odporúčania ešte neposlali, určite tak urobte najneskôr do 5.4. 2020 v našom súťažnom článku. Jedného z vás vďaka 365.bank odmeníme novými hodinkami Garmin vívoactive 3, ktoré môžete okrem iného využiť aj na bezpečné bezkontaktné platby v obchodoch.