Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako sa nezblázniť v karanténe? Tieto 3 aplikácie pomáhajú aj vám

Ako sa nezblázniť v karanténe? Tieto 3 aplikácie pomáhajú aj vám
Zdroj | bruce mars
TECHBOX
Ako sa nezblázniť v karanténe? Tieto 3 aplikácie pomáhajú aj vám
Zdroj | bruce mars
Zdroj | bruce mars

Pobyt v domácej karanténe nám všetkým v týchto dňoch našťastie uľahčujú aj smartfóny a ich šikovné aplikácie a skvelé hry. Spolu s 365.bank sme sa vás pýtali, aké appky pomáhajú zvládať prekonať toto zložité obdobie práve vám a teraz sa o vaše tipy podelíme s ostatnými čitateľmi. Tieto tri aplikácie by počas domácej karantény určite nemali chýbať ani vo vašom smartfóne.

Zdroj | Pixabay

Onlinové pracovné porady a prednášky, domáce vzdelávanie, programovanie či počúvanie hudby, sledovanie filmov a hranie skvelých mobilných hier. Aj takto podľa vašich odpovedí na našu výzvu trávite čas v domácej karanténe pomocou vašich smartfónov alebo tabletov, ktoré predstavujú skvelý spôsob, ako sa zabaviť a zostať v kontakte s vonkajším svetom aj v bezpečí domova.

Zdroj | Harry Cunningham

Platí to aj pre vybavovanie bankových vecí v prípade 365.bank, ktorej mobilná aplikácia vám dokáže plne nahradiť návštevu pobočky bez ohľadu na to, či potrebujete poslať peniaze, zaplatiť faktúru alebo aj načerpať pôžičku.

3 tipy od vás

Zo záplavy vašich odpovedí sme vybrali tri aplikácie z rôznych oblastí, ktoré by ste rozhodne mali počas aktuálnej mimoriadnej situácie vyskúšať na vašom smartfóne alebo tablete aj vy, či už chcete zahnať nudu, zvýšiť produktivitu pri práci z domu alebo kvalitne zabaviť aj vaše deti.

Pinterest

V našich končinách čoraz populárnejšia sociálna sieť si našla svoje využitie aj v období karantény, kedy ju ocenia najmä tí, ktorí majú v tomto období chuť niečo vytvárať a o svoje výtvory sa deliť so zvyškom sveta. Od maľovania obrazov cez opracovanie dreva až po recepty na varenie a nápady na rodinné aktivity, Pinterest vám ponúkne zdanlivo nekonečnú studňu skvelých nápadov, vďaka ktorým sa doma určite nudiť nebudete.

Stiahnuť aplikáciu

Google Keep

Ak ste v tomto období už aj vy stratili pojem o tom, aký je vlastne deň a aké pracovné, školské a domáce povinnosti vás v najbližších dňoch ešte čakajú, nie ste v tom vôbec sami. Našťastie vám s tým veľmi ľahko môže pomôcť aplikácia Google Keep, ktorá sa podobá na digitálnu nástenku s farebnými lepiacimi papierikmi. Keďže však ide o digitálnu nástenku, prilepiť na ňu môžete fotky, hlasovú poznámku, zdieľaný odškrávací nákupný zoznam, pričom ju môžete pokojne prepojiť aj s pripomienkou v kalendári.

Stiahnuť aplikáciu

YouTube Kids

Pri vašich tipoch na karanténne aplikácie ste mysleli aj na deti, ktoré spríjemnenie domácej karantény pomocou aplikácií privítajú rovnako ako dospelí. Aj v tomto prípade však platí zásada „všetko s mierou“, čo vám hravo pomôže dodržať aplikácia YouTube Kids špeciálne navrhnutá pre deti. Jej obsah a používateľské prostredie je prispôsobené pre tých najmenších divákov, zatiaľ čo rodičia môžu kontrolovať aký obsah ich deti v aplikácii sledujú a koľko času denne môžu sledovaniu videí venovať.

Stiahnuť aplikáciu

Ak ste sa s nami ešte o vaše obľúbené aplikácie, ktoré vám v tejto situácii pomáhajú ešte nepodelili, určite tak urobte v našom súťažnom článku najneskôr do 5. 4. 2020. Jedného z vás totiž vďaka 365.bank odmeníme novými hodinkami Garmin vívoactive 3, ktoré môžete po stiahnutí appky 365 vďaka podpore Garmin pay pokojne použiť aj na bezkontaktné platby v obchodoch.