Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako získať bonus 100 € pri kúpe nového smartfónu Samsung Galaxy S8/S8+?

Ako získať bonus 100 € pri kúpe nového smartfónu Samsung Galaxy S8/S8+?
TECHBOX
Ako získať bonus 100 € pri kúpe nového smartfónu Samsung Galaxy S8/S8+?

Predali ste v rámci špeciálnej akcie „Vymeňte starý za nový“ svoj starý mobilný telefón niektorej z vybraných značiek? Už len do 30. septembra 2017 máte šancu získať bonus 100 € pri kúpe smartfónov Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+. Pozrite sa, aké je to jednoduché.

V predošlom článku sme vám ukázali postup, ako v rámci akcie „Vymeňte starý za nový“ môžete predať svoj starý mobilný telefón na stránke vykup-telefonov.sk, prevádzkovateľa mobilonline s.r.o. a urobiť tak prvý krok k získaniu špeciálneho bonusu 100 € pri kúpe smartfónu Samsung Galaxy S8/S8+. Ak ste svoj starý mobilný telefón odpredali, určite si prečítajte tento článok do konca. Ukážeme vám, ako reálne funguje získanie bonusu 100€ po samotnom zakúpení nového Galaxy S8/S8+.

Pozrite si

Ako predať starý telefón a získať bonus 100 € na nový Samsung Galaxy S8/S8+?

Zdroj | samsung-bonus.eu

K dispozícii máte viac ako 30 predajcov, medzi nimi aj operátorov O2 a Orange a tiež sieť elektropredajní NAY, u ktorých si môžete kúpiť nový Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+. Ich presný zoznam je uverejnený na stránke www.samsung-bonus.eu.

Po tom, čo si kúpite nový smartfón sa stačí zaregistrovať na stránke Samsung Bonus. Ak tu už konto máte vytvorené, stačí, ak sa doň prihlásite (možno ste už využili niektorú z akcií Samsung v minulosti). V prípade registrácie vyplňte svoje osobné údaje, pričom telefónne číslo, ktoré uvediete pri registrácii, bude slúžiť na prihlásenie do vášho Samsung Bonus konta.

Zdroj | samsung-bonus.eu

Po úspešnej registrácii a založení konta prejdite na zaregistrovanie nového telefónu a potrebných dokladov. Tu je potrebné vybrať správny model telefónu, v tomto prípade buď Galaxy S8 alebo Galaxy S8+. Z balenia telefónu, alebo zadaním kódu v telefóne *#06# zistite IMEI číslo vášho nového zariadenia a zapíšte ho do požadovaného políčka.

V ďalších riadkoch doplňte potrebné údaje, teda dátum zakúpenia nového telefónu, predajňu, v ktorej a cenu za ktorú ste telefón kúpili. Na konci tohto registračného formulára vpíšte číslo dokladu, ktorý preukazuje predanie vášho starého mobilného telefónu prostredníctvom stránky vykup-telefonov.sk.

Zdroj | samsung-bonus.eu

Po zaregistrovaní nového telefónu počkajte na potvrdenie registrácie, prípadne na ďalšie informácie, ktoré obdržíte e-mailom. Po úspešnom absolvovaní tohto posledného kroku vám do 35 pracovných dní od potvrdenia registrácie bude zaslaný bonus vo výške 100 € na váš účet, ktorý ste uviedli v registrácii.

Ak si to celé zosumarizujeme, tak výsledná cena nového smartfónu Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+ tak bude pre vás výrazne výhodnejšia. Len nezabudnite, že akcia „Vymeňte starý za nový“, ktorej podrobné pravidlá sú uverejnené na stránke samsung-bonus.eu, trvá do 30. septembra 2017. Takže zbytočne nečakajte, do konca akcie zostáva už len pár dní.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Samsung Electronics.

Zdroj