Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako predať starý telefón a získať bonus 100 € na nový Samsung Galaxy S8/S8+?

Ako predať starý telefón a získať bonus 100 € na nový Samsung Galaxy S8/S8+?
TECHBOX
Ako predať starý telefón a získať bonus 100 € na nový Samsung Galaxy S8/S8+?

Chceli by ste vymeniť váš starý mobilný telefón za nový? Ukážeme vám, ako to urobiť výhodne a navyše s možnosťou kúpy špičkových modelov Samsung Galaxy S8 alebo Samsung Galaxy S8+ za lepšiu cenu. Tie môžete mať totiž s dodatočnou zľavou 100 €.

Aktuálne na Slovensku prebieha zaujímavá akcia „Vymeňte starý za nový“, kde môžete odpredať váš starý mobilný telefón. Ak už nastal čas vymeniť váš súčasný telefón za niečo novšie, výkonnejšie a krajšie, stačí navštíviť stránku vykup-telefonov.sk, prevádzkovateľa mobilonline s.r.o.

Na prehľadnej stránke si ľahko a rýchlo vyhľadáte váš súčasný telefón a zistíte jeho výkupnú cenu. Najrýchlejšou cestou je, ak do neprehliadnuteľného vyhľadávacieho poľa zadáte model vášho telefónu a vyberiete si ten správny z ponuky. V prípade, že sa váš telefón v zozname nenachádza, napíšte na adresu info@vykup-telefonov.sk a prevádzkovateľ vás bude kontaktovať.

My sme si stránku vyskúšali s odpredajom smartfónu Samsung Galaxy S6 Edge, ktorý sa v ponuke zariadení nachádza. Telefón, ktorý chcete predať, nemusí byť len značky Samsung. Na stránke vykup-telefonov.sk si pozrite, ktoré telefóny sa v rámci tejto akcie vykupujú. Je ich skutočne obrovské množstvo.

Zdroj | vykup-telefonov.sk

Ďalším dôležitým bodom, vedúcim k odpredaju vášho telefónu, je zodpovedanie niekoľkých otázok. Tie sa týkajú toho, či predávate nový telefón v originálnom balení s kompletným príslušenstvom a záručným listom, alebo ponúkate na odpredaj telefón, ktorý už bol používaný.

Pravdepodobne budete predávať používaný telefón. Stanovenie výkupnej ceny telefónu pritom ovplyvňuje niekoľko faktorov. A to, aký je stav ponúkaného telefónu a jeho displeja, či bol pôvodne kúpený na Slovensku, či máte k nemu kompletný obsah balenia i záručný list a či je telefón plne funkčný. určite je dôležité na otázky odpovedať pravdivo, pretože výkupná cena závisí od skutočného stavu telefónu, ktorý sa reálne overuje prevádzkovateľ výkupu.

Zdroj | vykup-telefonov.sk

V našom prípade by sme za starší model Samsung Galaxy S6 Edge kupovaný na Slovensku s internou pamäťou 32 GB a v plne funkčnom stave, ale bez záručného listu, dostali výkupnú cenu predbežne 156 €. Po zodpovedaní otázok o stave vášho telefónu a akceptovaní výkupnej ceny si môžete vybrať, či telefón odovzdáte v niektorej predajni spoločnosti mobilonline s.r.o., alebo ho bezplatne pošlete kuriérom, pričom náklady na prepravu hradí prevádzkovateľ výkupu.

V ďalšom bode je ešte potrebné, aby ste vyplnili vaše osobné údaje a v prípade, že budete telefón posielať kuriérom, aj číslo bankového účtu, na ktorý vám budú peniaze za výkup poukázané. Vyplnený formulár nezabudnite odoslať, aby odkúpenie vášho starého mobilného telefónu mohlo byť zrealizované.

Zdroj | vykup-telefonov.sk

Ak sa rozhodnete pre odovzdanie telefónu v predajni, peniaze dostanete na mieste v hotovosti. To môže byť výhodou, ak sa nového telefónu už neviete dočkať.

Doklad o odpredaji telefónu si starostlivo uschovajte. Ak sa totiž rozhodnete pre kúpu jedného zo smartfónov Samsung Galaxy S8/S8+, poslúži vám k získaniu bonusu 100 €. Nový špičkový smartfón tak môžete získať skutočne výhodne, a to aj v prípade, že si ho kúpite v akciovej cene u vybraného mobilného operátora.

Zdroj | Samsung

Na uplatnenie bonusu 100 €, pre nákup telefónov Samsung Galaxy S8/S8+, máte totiž k dispozícii viac ako 30 predajcov vrátane operátorov O2 a Orange.

Akcia „Vymeňte starý za nový“, ktorej podrobné pravidlá sú uverejnené na stránke samsung-bonus.eu, trvá do 16. septembra 2017. Ako vidíte, času nie je nazvyš, preto zbytočne neváhajte.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Samsung Electronics.

Zdroj