Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako vyhrať elektromobil Tesla len vďaka ČSOB Smart účtu?

Ako vyhrať elektromobil Tesla len vďaka ČSOB Smart účtu?
TECHBOX
Ako vyhrať elektromobil Tesla len vďaka ČSOB Smart účtu?

Túžite vlastniť futuristický elektromobil z dielne Elona Muska? Na výhru vysnívanej Tesly stačí skutočne málo, založenie bezplatného Smart účtu od ČSOB a kus šťastia.

Keď ČSOB Banka predstavila v prvej polovici tohto roku nový Smart účet, vedeli sme, že pôjde o niečo unikátne a neváhali sme ani minútu s jeho založením, o čom sme podrobne písali aj v našom predchádzajúcom článku.

Virtuálny účet bez poplatku v jednej z najrenomovanejších bánk na Slovensku je niečo, čo na našom trhu chýbalo. Samotné založenie účtu navyše trvalo iba pár minút a zvládli sme ho kompletne online bez nutnosti navštíviť pobočku osobne. Dokonca nebol nutný ani žiadny telefonát. Založiť účet si tak môžete kedykoľvek, vrátane neskorých nočných hodín či cez víkend.

Obrovskou výhodou je, že Smart účet od ČSOB nie je iba limitovanou sezónnou ponukou. A tak, napríklad ani rok po jeho založení, sa nemusíte obávať akýchkoľvek mesačných poplatkov. Taktiež tu nenájdete žiadne podmienky v podobe minimálnej mesačnej sumy, ktorá vám musí pristáť na účte či minimálny počet platieb, ktoré musíte vykonať, aby vám účet ostal bez poplatkov. ČSOB Smart účet vám ostane navždy a je určený ako pre nových, tak aj pre už existujúcich zákazníkov.

Pozrite si

Ako si založiť Smart účet, za ktorý nezaplatíte ani jediné euro?

Dôraz na životné prostredie

Téma ochrany životného prostredia nie je cudzia ani v ČSOB. Klimatická kríza je reálnou hrozbou a preto je dôležité, že jednotlivé inštitúcie robia všetko preto, aby znižovali svoju uhlíkovú stopu. Aj preto ČSOB k Smart účtu ponúka tzv. Eko kartu VISA Classic.

Platobná Eko karta je vyrobená z priemyselnej kukurice a celkový proces výroby spĺňa ekologické štandardy. Karta ako taká preto nezaťaží životné prostredie. Zároveň ju získate vo vizuále žilnatiny listu.

Zdroj | ČSOB

Kartu získate zadarmo k ČSOB Smart účtu s denným limitom 1 500 €, ktorý si viete kedykoľvek upraviť podľa potreby bez poplatku priamo cez aplikáciu ČSOB SmartBanking. Cez aplikáciu je možné kartu kedykoľvek aj zablokovať a tiež si viete zistiť váš PIN kód, pokiaľ ste ho zrovna zabudli.

Odvezte sa na novej Tesle

Dôkazom dôrazu na ekológiu je aj nedávno spustená súťaž o elektromobil Tesla. Stačí, ak sa stanete novým klientom ČSOB banky, zriadite si ČSOB Smart účet do 15. novembra 2021 a do konca novembra 2021 zrealizujete platbu alebo platby s EKO kartou v hodnote aspoň 30 €. Potom ste automaticky zaradený do súťaže.

Hlavnou výhrou v súťaži je Tesla Model 3 Standard v hodnote 47 800 €. Zároveň výherca vyhráva peňažnú výhru 15 000 €, takže ostane ešte aj na dovolenku a dlhodobé nabíjanie na elektrostaniciach. Lepší vianočný darček si predstaviť nevieme.

Na založenie nového účtu si stačí stiahnuť bezplatnú appku ČSOB SmartBanking, ktorú nájdete v digitálnych obchodoch App StoreGoogle Play Store alebo AppGallery na vašich smartfónoch. Pokiaľ si chcete založiť účet z pohodlia PC a nie ste ešte klientom ČSOB, môžete využiť aj možnosť online založenia priamo cez internet. Potrebujete iba web kameru a platný občiansky preukaz. Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže o novučičkú Teslu.

Aj s aktivačným bonusom

Aby toho nebolo málo, pri zriadení nového ČSOB účtu môžete teraz získať aktivačný bonus až 60 €. Za zriadenie nového ČSOB Smart účtu a prihlásenie sa do aplikácie ČSOB SmartBanking získate hneď 30 €. Následne ďaľších 15 € získate za prvú platbu EKO platobnou kartou, ktorú dostanete k vydanému ČSOB Smart účtu.

Posledných 15 € dostanete za zriadenie investičného programu a zároveň za realizáciu 3 pravidelných platieb do investičného programu prostredníctvom trvalého príkazu. Túto jedinečnú akciu môžete využiť do 31. decembra 2021.

Intuitívna aplikácia

Celá registrácia a vytvorenie ČSOB Smart účtu funguje cez bankovú aplikáciu ČSOB SmartBanking. Tá patrí medzi najlepšie bankové aplikácie na slovenskom trhu, či už po stránke prehľadnosti, spoľahlivosti alebo bohatých funkcií. Okrem klasických funkcií nájdete v aplikácii aj tzv. SmartSlužby+, ktoré ponúkajú napríklad možnosť dobíjať si kredit či kupovať MHD lístky cez integrovaný dopravný systém Bratislavského kraja.

Už čoskoro sa používatelia ČSOB aplikácie môžu tešiť aj na ďalšiu integrovanú SmartSlužbu+ a tou je parkovanie. Mimochodom vedeli ste, že aplikácia ČSOB SmartBanking onedlho oslávi svoje 10. narodeniny a za ten čas si ju stiahlo už viac ako 200 000 aktívnych používateľov? Gratulujeme!

Samozrejmosťou účtu v ČSOB je aj možnosť platenia cez Apple Pay a Google Pay, takže platobnú kartu nemusíte nosiť vôbec pri sebe. Bezpečnosť je však na prvom mieste aj napriek tomu, že nemusíte navštíviť pobočku osobne. Vďaka moderným technológiám tvárovej biometrie a skenu vašich údajov z dokladov sú všetky procesy zabezpečené a viazané na vaše meno.

My v redakcii používame ČSOB Smart účet už niekoľko mesiacov a nemôžeme si ho vynachváliť. Na absenciu rôznych mesačných poplatkov sme si rýchlo zvykli. Taktiež nás tešia platby do českej ČSOB banky za rovnakú cenu ako tuzemské, čo využívame najmä pri našich pravidelných služobných cestách.

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom ČSOB Banka.