Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako si dnes zaspievať karaoke? Postačia vám na to aj tieto appky

Ako si dnes zaspievať karaoke? Postačia vám na to aj tieto appky
Zdroj | Getty Images/Unsplash
Richard Pliešovský
Ako si dnes zaspievať karaoke? Postačia vám na to aj tieto appky
Zdroj | Getty Images/Unsplash
Zdroj | Getty Images/Unsplash

SIlvestéééér. Aj vy plánujete pekne roztočiť posledný deň roka a zároveň privítať ten nový? K dobrej zábave patrí hudba. Vyskúšali ste už karaoke?

V naších zemepisných šírkach to nie je až tak obľúbené, ako napríklad v Japonsku, ale to predsa nie je prekážka. Zabavte sa dnes trošku inak a spolu s najbližšími si zaspievajte. Ukážeme vám, ako na to.

1.

Apple Music Sing

6,49 € Pozri viac
Obsah pokračuje pod reklamou

V prípade, že máte predplatenú Apple Music, máte o starosť menej. V nedávnej aktualizácii spoločnosť priniesla novú funkciu do tejto služby. Apple Music Sing debutovala spolu s 50 špecializovanými playlistami, ktoré sú rozdelené podľa žánrov a tém.

Zapnutie funkcie Sing je veľmi jednouché. Nájdite si vhodný playlist, resp. pripravte si vlastný. Zapnite prehrávanie a aktivujte si zobrazenie textov (ikonka úvodzoviek). Ak skladba podporuje karaoke, objaví sa na pravej strane ikonka mikrofónu a zobrazenie posuvníka. Tým si regulujete úroveň originálneho spevu.

Zdá sa, že Apple sa podaril husársky kúsok. Vyzerá to totiž tak, že ak skladba podporuje zobrazenie textu v reálnom čase, podporuje aj Sing. Nie ste teda odkázaní na pár desiatok skladieb, ktoré sa vám zobrazujú v playlistoch.

Karaoke si môžete užiť aj s ďalšími aplikáciami. Tu je niekoľko z nich.

2.

Singa

od 0 € Pozri viac

Aplikáciu si môžete stiahnuť nielen do smartfónov, ale aj do notebooku, či do smart TV. Služba neustále rozširuje zoznam podporovaných skladieb. Vybrať si môžete zo štyroch rôznych balíčkov. V základe je bezplatne, Premium vyjde na 9,99 €, resp. 89,99 € za rok. Ak si potrebujete užiť jednu party, zvoľte 2-dňový balíček za 5,90 €.

3.

Smule

od 0 € Pozri viac

Smule je určený pre tých, ktorí sa chcú v speve zlepšovať. K dispozícii sú rôzne úrovne obtiažnosti, ktoré vám pomôžu splniť vaše spevácke ciele a naučiť sa, ako si v karaoke zaspievať akúkoľvek pieseň. Môžete si vybrať, či budete spievať sólo, duet, alebo sa pripojíte k skupinovému vystúpeniu.

Smule je zároveň sociálna platforma, cez ktorú môžete objavovať nové skladby, nadväzovať priateľstvá, či skontaktovať sa s umelcami. Cena za VIP program je 7,99 € mesačne, alebo 39,99 € ročne.

Pozrite si

Ohňostroje nahrádzajú drony. Nespôsobujú úrazy a neplašia zvieratá

4.

SingSnap Karaoke

od 0 € Pozri viac

SingSnap je spevácka aplikácia so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na spievanie svojich obľúbených skladieb. Ak chcete zdieľať svoje karaoke vystúpenia so svojimi priateľmi a rodinou, môžete ich jednoducho zdieľať na Facebooku, Twitteri, Google+ alebo cez e-mail. K dispozícii máte vstavané vylepšenia zvuku, ktoré zakaždým poskytnú profesionálny spevácky zážitok. Môžete si tiež vybrať medzi nahrávaním videa alebo iba zvuku.

Viac ako 1 000 skladieb je k dispozícii zadarmo, predplatné vás vyjde na 9,99 €.

Obsah pokračuje pod reklamou
5.

SingingMachine Karaoke

od 0 € Pozri viac

Aplikácia SingingMachine Karaoke má viac než 40 000 skladieb na spievanie, každý piatok pribúdajú nové. Bezplatná verzia umožňuje spievať iba tri piesne denne, ak to s karaoke myslíte vážne, pripravte si 9,99 € týždenne, alebo 14,99 € mesačne. Ako vidíte, patrí medzi najdrahšie karaoke riešenia.

Zdroj | Singing machine
6.

The Voice – Sing Karaoke

od 0 € Pozri viac

Prehľad karaoke aplikácií ukončíme službou The Voice. Ponúka kvalitný zvuk, ako aj možnosť spoznať sa s inými amatérskymi spevákmi. Keďže ide o komunitnú aplikáciu, umožňuje vám dávať lajky, komentovať a komunikovať s inými členmi.

K dispozícii je bezplatná verzia s reklamami, neobmedzený prístup ponúka prémiový program, ktorý vás vyjde 8,49 € mesačne, resp. 99,99 € ročne.