Reklama

Ako na ochranu očí pred modrým svetlom? Postačí ochranné sklo PanzerGlass!

Zdroj | PanzerStore
PR článok
Zdroj | PanzerStore
Zdroj | PanzerStore

Aj vám sa občas stane, že keď pozeráte dlhšie do displeja vášho smartfónu či tabletu, začne vás trápiť svrbenie a začervenanie očí, nadmerná únava a bolesť hlavy? Príčinou je zvyčajne modré svetlo, ktoré prirodzene vyžaruje každý moderný displej.

Našťastie, s negatívnymi účinkami modrého svetla sa dá celkom jednoducho bojovať. Dokonca, nemusíte si kupovať ani špeciálne okuliare. Postačí vám unikátne ochranné sklo na displej od dánskeho výrobcu PanzerGlassTM!

Boj s modrým svetlom nie je jednoduchý

Obsah pokračuje pod reklamou

Najjednoduchším spôsobom, ako obmedziť negatívne účinky modrého svetla na vaše zdravie, je menej pozerať do telefónu alebo tabletu. To však veľakrát nie je možné.

V dnešnej dobe už väčšina smartfónov či tabletov ponúka špeciálny nočný režim, pri ktorom mierne zožltne obraz, aby nedochádzalo k tak výraznému vyžarovaniu modrého svetla. Aj napriek tomuto režimu sa však modré svetlo z displeja stále vyžaruje a namáha vaše oči.

Zdroj | PanzerStore

Spoznajte unikátne ochranné sklá PanzerGlassTM

Najvýhodnejším spôsobom, ako chrániť oči pred účinkami modrého svetla, je aplikovať na displej špeciálne ochranné sklo PanzerGlassTM s technológiou antibluelight. To poskytuje špičkovú ochranu obrazovky pred škrabancami a rozbitím, no zároveň účinne filtruje modré svetlo z displeja. Vaše oči tak chráni 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Ochranné sklo PanzerGlassTM s filtrom modrého svetla však zároveň nijako neovplyvňuje farebnosť displeja či kvalitu obrazu. Je veľmi tenké, ľahko sa lepí sa je plne kompatibilné s ochrannými puzdrami.

Zdroj | PanzerStore

Antireflexná vrstva

V ponuke PanzerGlassTM nájdete aj ochranné sklá, ktoré sú vybavené antireflexnou vrstvou. Tá účinne zamedzuje vzniku odleskov, napríklad, keď používate svoj smartfón na priamom slnečnom svetle alebo pod silnou lampou. Zabezpečuje tak špičkovú čitateľnosť displeja za každých okolností a tiež prispieva k menšiemu namáhaniu očí.

Zdroj | PanzerStore

Komplexná ochrana zraku 2 v 1

Ešte donedávna PanzerGlassTM ponúkal samostatné sklo s antireflexnou vrstvou a samostatné sklo s technológiou antibluelight. S príchodom nového iPhone 15 však spojil obe tieto špičkové technológie do jedného skla, vďaka čomu poskytuje vynikajúcu ochranu zraku 2 v 1.

Zdroj | PanzerStore

Nové ochranné sklá PanzerGlassTM s antireflexnou vrstvou a technológiou antibluelight poskytujú dokonalú ochranu pred rozbitím displeja a zároveň neustále chránia vaše oči pred nadmerným namáhaním a poškodzovaním vplyvom modrého svetla.

Zaujali ochranné sklá PanzerGlassTM aj vás? Viac informácií o nich sa dozviete v e-shope PanzerStore.sk, kde si ich počas Black Friday môžete objednať so zľavou 15 % s kódom BLACKFRIDAY15. Akcia je platná od 20.11. do 26.11.2023.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.