Reklama

AirPods 3 pre Android? Nothing Ear (stick) sú aktuálne v zľave takmer 40 %!

Michal Sobek

Mladá londýnska spoločnosť Nothing, ktorú založil Carl Pei, niekdajší zakladateľ OnePlus, vsádza pri svojich produktoch na originálny priehľadný dizajn. Bezdrôtové slúchadlá Nothing Ear (stick) sú teraz v zľave takmer 40 %.

Dizajnovo sú veľmi podobné klasickým AirPods 3, keďže nemajú izoláciu zvuku pomocou gumených nadstavcov a majú kratšiu nožičku. V nej sú integrované tlakové senzory, ktoré slúžia na ovládanie prehrávania hudby. Nechýba certifikácia IP54.

Obsah pokračuje pod reklamou

Určite si ale všimnete dizajn nabíjacieho puzdra v tvare valca, ktoré je navyše takmer celé priehľadné. K slúchadlám sa potom dostanete pootočením konštrukcie. Ide tak o skutočne dizajnové slúchadlá, ktoré si nespletiete s ničím iným.

Vo vnútri slúchadiel sa nachádzajú 12,6-milimetrové dynamické meniče, takže prednes hudby bude na dobrej úrovni. Treba však myslieť na to, že ide v podstate o otvorenú konštrukciu a Nothing sem neintegroval funkciu odhlučnenia okolitých ruchov (ANC).

K dispozícii sú obľúbené kodeky AAC a SBC. Slúchadlá spárujete cez aplikáciu Nothing X, ktorá je dostupná pre operačné systémy Android a iOS. V nej si nastavíte aj ďalšie veci ako ekvalizér alebo prispôsobenie ovládania hudby.

Čo sa týka výdrže, na jedno nabitie zvládnu hrať približne 7 hodín, s puzdrom to bude celkovo až 29 hodín. Nabíjanie potom prebieha cez USB-C konektor, avšak cievka pre bezdrôtové nabíjanie tu absentuje.

Pozrite si

Originálne balenie a nevšedný dizajn? Nothing Ear (stick) spĺňajú obe!

Bezdrôtové slúchadlá Nothing Ear (stick) prišli na trh s počiatočnou cenou 99 eur. Teraz klesli ale na veľmi sympatických 60,90 eur, čo je zľava vo výške 38 eur alebo aj takmer 40 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.