Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

AGEM Dealers day ukázal aktuálne tech novinky

AGEM Dealers day ukázal aktuálne tech novinky
Roman Calík
AGEM Dealers day ukázal aktuálne tech novinky

21. októbra pozval AGEM stovky svojich obchodných partnerov, aby im ukázal novinky rôznych značiek. Boli sme sa pozrieť na deň plný technologických noviniek, z ktorých si množstvo môžete kúpiť už dnes. Zaujímavou novinkou je, že už aj AGEM podľahol bielej technike, a tak v jeho portfóliu už nájdete aj chladničky, kávovary či práčky a iné produkty do domácnosti. Dôvod? Určite aj vyššie marže týchto produktov. Keď už aj výstava IFA môže byť aj o bielej technike, prečo by AGEM nemohol rozšíriť portfólio práve o práčky.

Asus si priniesol novinku z výstavy IFA 2015, hráčsky notebook ASUS ROG GX700. Chladenie vodou sme však na Slovensku nevideli.

Creative sa pochválil audiofilskou lahôdkou Sound Blaster X7, ktorá sa po zvukovej stránke skutočne vydarila. Dopĺňali ju známe reproduktory Creative E-MU XM7.

Pozornosti nám neušla ani tretia generácia prenosného reproduktoru Woof s označením Creative Woof 3.


Ak nepoznáte príslušenstvo Jabra, vedzte, že ide o špičkové Bluetooth zariadenia, ktoré už nie sú len o headsetoch. Zaujímavé sú najmä športové Bluetooth slúchadlá, ale i prenosné reproduktory Solemate.

 

Samsung samozrejme nemohol chýbať so svojimi SHUD TV s Ultra HD rozlíšením a zakriveným panelom.

Nechýbal ani veľký Samsung Galaxy S6 edge+ a okuliare Gear VR Innovator Edition. Mimochodom, špičkový model S6 edge+ môžete vyhrať aj v našej aktuálnej veľkej súťaži.

A čo poviete na rolovaciu umývatelnú klávesnicu? Takú si môžete dopriať od výrobcu connectIT. Škoda, že je pripojiteľná len cez USB port a chýba podpora Bluetooth.

Lenovo ukázalo kompletné portfólio nových zariadení, ktorým dominovali najmä smartfóny. Na väčší Lenovo PHAB Plus sme sa pozreli aj bližšie.

V stánku DOD sme zase videli bezpečnostnú kameru TX500 snímajúcu obraz pred vozidlom, ale aj v jeho vnútri vďaka dvom objektívom. Vraj si ju pochvaľujú najmä taxikári.

A čo poviete na tzv. Magiccase? Transparentný displej ešte stále nie je bežnou záležitosťou a s takýmito „skrinkami“ dokážu firmy určite upútať na svoje produkty.

Dostali nás aj smartfóny Energizer. Snáď si výrobca dal okrem odolnosti záležať aj na ich výdrži na batérie 😉

Gigaset rozšíril svoju sériu Elements aj o videokameru, vďaka ktorej môžete cez smartfón kedykoľvek sledovať dianie doma či v práci.

Zaujímavá je aj špeciálna podložka pre smartfóny, ktorá dokáže pracovať so stolovými telefónmi. Jednoducho sem položíte váš smartfón a hovory doma či v práci vybavujete už len cez „retro“ tlačidlový telefón.

A nakoniec Microsoft. Windows 10 je mimoriadne úspešný, no treba ho ukázať všade, kde je to možné.