Acer Swift 5 – ľahký kovový notebook na cesty

Na minuloročnej výstave IFA 2016 Acer prezentoval nový rad notebookov Swift, ktorý charakterizovali nízka hrúbka a hmotnosť vďaka kvalitným materiálom. Tento rok na IFA 2017 výrobca doplnil sériu 5 o nový model Acer Swift 5.

https://www.youtube.com/watch?v=Dsp20hc8bFU

ifa 2017Acer Spin 5 – konvertibilný notebook pre prácu i zábavu

Tohtoročná verzia modelu Swift 5 má hmotnosť len 0,97 kg. Acer to dosiahol tak, že použil ultraľahké zliatiny horčíka a lítia pre vrchný a spodný kryt a zliatiny horčíka a hliníka pre oblasť vyhradenú na položenie rúk.

ifa 2017Acer Chromebook 15 s hliníkovou konštrukciou a výdržou 12 hodín

Aj do nového notebooku Swift, podobne, ako do iných tohtoročných noviniek, integroval najnovšie procesory Intel Core i7 8. generácie. Pri batérii sľubuje výdrž osem hodín.

Notebook bude disponovať pamäťou RAM do 16 GB a vnútorným priestorom v podobe PCIe SSD do 512 GB. Jeho klávesnica je podsvietená, čo vám uľahčí prácu vo večerných hodinách.

ifa 2017Acer Switch 7 Black Edition – 2-in-1 s dedikovanou grafikou a bez ventilátora

Interaktívny multidotykový 14-palcový displej má Full HD rozlíšenie a okolo neho je iba tenký rámik. O kvalitné audio sa starajú technológie Acer TrueHarmony a Dolby Audio Premium.

ifa 2017Acer dopĺňa svoje herné portfólio o doteraz najvýkonnejší desktop

Pozrite siAcer Swift 7 – (zatiaľ) najtenší notebook na svete

Z konektivity nechýba bezdrôtová Wi-Fi 802.11ac 2×2 MIMO, ale ani USB 3.0 či USB-C a HDMI porty. Podobne, ako model Acer Spin 5, aj nový Swift 5 podporuje hlasovú asistentku Cortana.

ZDROJ | Acer

Pozrite siNový rad notebookov Acer Swift zahŕňa aj série Swift 1, Swift 3 a Swift 5

Nový ľahučký notebook Acer Swift 5 s telom z ľahkých zliatin sa do našej lokality dostane ešte pred Novým rokom (možno aj pred Vianocami), teda v priebehu decembra 2017. Jeho cena začína na úrovni 1 099 €.

https://www.youtube.com/watch?v=awFAAqLgeHE
https://www.youtube.com/watch?v=pVszMukDA_I

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2017 ďakujeme spoločnosti Samsung.

ZdrojAcer

Komentáre k článku