Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

A teraz poriadne nahlas s JBL Tour One a JBL Tour Pro+ TWS

A teraz poriadne nahlas s JBL Tour One a JBL Tour Pro+ TWS
TECHBOX
A teraz poriadne nahlas s JBL Tour One a JBL Tour Pro+ TWS

Uvažujete nad kúpou bezdrôtových slúchadiel s aktívnym potláčaním hluku, ale neviete sa rozhodnúť medzi väčším modelom na uši, alebo kompaktnými štupľami? Pozrite si mimoriadne vydarenú dvojicu od JBL. Ak hľadáte kvalitu bez kompromisov, ste na správnom mieste!

JBL Tour One

Elegantné JBL Tour One ponúkajú inteligentné intuitívne rozhranie umožňujúce naplno využiť ich vynikajúci výkon. O nerušené počúvanie sa postará funkcia True Adaptive Noise Canceling. Úroveň potlačenia hluku sa dokáže prispôsobiť zmene prostredia v reálnom čase, napríklad vtedy, ak kráčate rušnou ulicou. Pomocou Smart Ambient si viete prispôsobiť intenzitu okolitých zvukov tak, ako vám to práve vyhovuje.

Pozrite si

Parťáci na každú príležitosť: JBL Tune 125TWS a JBL Tune 225TWS

Legendárny zvuk JBL Pro Sound dostáva audiofilskú nadstavbu v podobe Hi-Res certifikátu. Veľké 40 mm dynamické meniče bravúrne zvládnu všetky frekvencie v rozsahu 10 až 40 000 Hz. Prehrávaná hudba bude znieť presne tak, ako ju nahrali vaši obľúbení hudobníci.

Systém štyroch mikrofónov zaistí mimoriadne čisté, neskreslené hovory. Pomocou slúchadiel môžete komunikovať nielen s priateľmi či vybavovať pracovné záležitosti. Vždy k dispozícii je aj hlasový asistent, stačí si ho vyvolať poklepaním na mušľu slúchadla, alebo vysloviť hlasový povel.

Vynikajúca je výdrž Li-ion batérie. Slúchadlá JBL Tour One vás udržia v spojení celý deň, konkrétne až 25 hodín so zapnutým filtrom hluku. V prípade, že ANC vypnete, dostanete sa na 50 hodín! Na plnú kapacitu sa slúchadlá nabijú už za 2 hodiny.

Aj keď slúchadlá umožňujú ľahké dotykové ovládanie, pokročilé nastavenia urobíte v bezplatnej aplikácii My JBL Headphones (AndroidiOS). V čase home office je zaujímavá funkcia Silent Now, kde sa aktivuje filter hluku, ale neprehráva žiadna hudba. Vy sa môžete sústrediť na prácu, alebo na oddych, zatiaľ čo pokročilá technológia sa postará o ticho.

JBL Tour One si viete kúpiť za 299 €. V balení nájdete okrem slúchadiel praktické prenosné puzdro, nabíjací USB-C kábel, audio kábel a adaptér do lietadla.

JBL Tour Pro+ TWS

Plne bezdrôtové JBL Tour Pro+ TWS potešia miniatúrnymi rozmermi s maximálne kvalitným zvukom. Ten prinášajú 6,8 mm dynamické meniče s frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz a impedanciou 16 ohmov.

Technológia Adaptive Noise Canceling využíva zabudované mikrofóny na eliminovanie rušenia pri zachovaní maximálnej kvality zvuku. S funkciou Smart Ambient si zvolíte, koľko zvuku chcete prijať z okolitého prostredia. Ani tu nechýba funkcia SilentNow, ktorá „vypne“ okolitý zvuk  bez toho, aby sa do slúchadiel pustila hudba, či iný audio signál.

Napriek kompaktným rozmerom a doslova mušej hmotnosti (jedno slúchadlo má len 7,5 g) získate celkovú 32-hodinovú výdrž. Samotné slúchadlá vydržia 8 hodín, pri aktivovanej funkcii ANC je to stále nadštandardných 6 hodín. Nabíjacie puzdro nabijete cez USB-C do dvoch hodín, bezdrôtovo (štandard Qi) vám to bude trvať 4 hodiny.

Slúchadlá si bleskurýchlo spárujete cez Bluetooth v systéme Android vďaka technológii Fast Pair. Funkcia Dual Connect sa postará o mimoriadne stabilné pripojenie. Každé slúchadlo sa pripája nezávisle, takže môžete ľavému alebo pravému slúchadlu priradiť funkcie a prijímať hovory z jedného z nich alebo oboch. Samozrejmosťou je podpora hlasového asistenta. Mimochodom, po zložení slúchadiel sa automaticky pozastaví prehrávanie. Pokročilé nastavenia urobíte v aplikácii My JBL Headphones (AndroidiOS).

JBL Tour Pro+ TWS sa predávajú za 199,00 €. V balení nájdete slúchadlá, nabíjacie puzdro, 5 veľkosti nástavcov do uší, 2 veľkosti stabilizátorov a nabíjací USB-C kábel.

Ako vidíte, ide naozaj o špičkové modely, ktoré vás potešia verným zvukom, dlhou výdržou a pokročilými funkciami. Na vás ostáva jediné, vybrať si medzi kompaktnými JBL Tour Pro+ TWS, alebo elegantnými JBL Tour One.

Zdroj