6-palcový obor s 3D displejom, to je nový ZTE Axon 7 Max

ZDROJ | ZTE

Zaujímavým trendom výrobcov smartfónov je uvádzať na trh dve až tri verzie modelu s rovnakým základným označením. Pridaním prídomku mini alebo max tak dopĺňajú základný, vlajkový model. To isté tento týždeň predviedlo čínske ZTE predstavením smartfónu ZTE Axon 7 Max.

Pozrite siZTE Axon 7 – 6 GB RAM za menej, ako vlajkové lode konkurencie

zte-axon-7-max-01
ZDROJ | ZTE

Po základnom modeli Axon 7 s 5,5-palcovým displejom a mini verzii Axon 7 mini, ktorý dostal displej s uhlopriečkou 5,2” tak máme do činenia s veľkým, 6-palcovým phabletom, ktorého displej púta zvýšenú pozornosť nie tak veľkosťou, ako špeciálnou schopnosťou.

Tzv. „Naked eye 3D“ displej s Full HD rozlíšením umožňuje zobrazenie 3D obsahu bez nutnosti použitia 3D okuliarov. No, snáď sa Axon 7 Max dostane aj k nám, bude určite zaujímavé, vyskúšať túto funkcionalitu naživo.

Pozrite siZTE Axon 7 mini – menšia verzia s 5,2-palcovým displejom

zte-axon-7-max-06
ZDROJ | ZTE

Displej ale nie je jediným lákadlom tohto maxi smartfónu. Zahanbiť sa nenechá ani výkonovými parametrami, o ktoré sa postará 8-jadrový Snapdragon 625 i 4-gigová pamäť RAM. Vnútorný priestor veľkosti 64 GB ponúkne dostatok miesta pre média, no ak by sa vám malil, rozšírite ho microSD kartou.

zte-axon-7-max-07
ZDROJ | ZTE

Výrobca netrocháril ani pri duálnom 13 Mpx hlavnom fotoaparáte s farebným a čierno-bielym snímačom, autofókusom s laserovým zameriavaním a duálnym LED bleskom. Predná web kamera je vybavená 8 Mpx senzorom. Na zadnej strane nechýba ani snímač odtlačkov prstov.

zte-axon-7-max-08a
ZDROJ | ZTE

Škoda, že po vzore svojich menších súrodencov Axon 7 Max nedostal predné stereoreproduktory. Tie sú umiestnenné na spodnej strane spolu s USB-C konektorom. Audiofili si aj tak prídu na svoje vďaka prítomnosti 3,5 mm jacku a Hi-Fi audio čipmi AK4962.

Veľké zariadenie si pýta veľkú batériu, Axon 7 Max ju dostal v podobe 4 100 mAh akumulátora s podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 2.0.

zte-axon-7-max-10a
ZDROJ | ZTE

Od 27. 10. 2016 je možné si ho predobjednať a samotný predaj sa začína 3. novembra 2016 za cenu 2 999 CNY, čo je približne 405 EUR, bez zarátania akýchkoľvek ďalších poplatkov.

ZdrojZTE

Komentáre k článku