Reklama

5 najsledovanejších videí roku 2019 na našom YouTube

Zdroj | Pixabay
Marek Šimunek
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Ak ešte aktuálne nie ste prihlásený na odber nášho YouTube kanála, určite to čo najskôr napravte. Pripravujeme totiž pre vás pravidelne zaujímavé videá nielen o nových produktoch, ale aj službách a v tomto roku sme začali aj s novou sériou rozhovorov TECHTALKS.

Rok 2019 sa v prípade YouTube kanála TECHBOX niesol v znamení niekoľkých zmien. V prvom rade sme zapracovali na pravidelnosti a tak sme vám tento rok priniesli celkovo 77 videí, čo je oproti minulému roku mierny nárast.

Zdroj | Philips

Novinkami, s ktorými ste sa tento rok mohli stretnúť sú určite naše rozhovory TECHTALKS, v ktorých vám predstavujeme známe osobnosti z trochu inej stránky. Rovnakou novinkou je aj séria Marekova Minúta, v ktorej sa za jednu minútu dozviete hlavné fakty a novinky vybraného produktu, služby alebo vás zoberieme na rôzne miesta.

Poďme sa však teraz spoločne pozrieť na 5 najlepších videí tohto roka. Teda päticu videí, ktoré ste si v priebehu tohto roku pozreli najviac.

1. ŠKODA KAMIQ – Prišlo konečne ľudové SUV? Testovali sme v Tatrách!

Prekvapením aj pre nás je video z uvedenia nového modelu Škoda KAMIQ na našom trhu, ktoré sme uverejnili 17.10. 2019. Toto video malo v čase písania článku 28 547 videní, čo je vzhľadom na čas uverejnenia naozaj veľmi dobré číslo.

2. 5 DÔVODOV PREČO JE TO SUPER KÚPA – Motorola one vision

Okrem našich reportážnych videí sa vám páčia aj produktové videá, ktoré pripravujeme. Dôkazom je video k novému modelu Motorola one vision, ktoré sme na YouTube kanáli TECHBOX uverejnili 16.5. 2019.

Od uverejnenia získalo video 14 992 videní, čím sa zaradilo na druhú priečku. Určite budeme podobné videá pre vás pripravovať aj v budúcnosti.

3. Inteligentná domácnosť? Je to jednoduchšie, ako si myslíte! | O2 Smart Box

Hneď za produktovým videom k novej Motorole one vision sa objavilo naše video s predstavením novej služby O2 Smart Box, ktorá predstavuje jednoduché riešenie inteligentnej domácnosti pre každého.

Video sme uverejnili 28.8. 2019 a od jeho uvedenia, až do momentu tvorby tohto článku nazbieralo 13 767 videní.

4. Ako naplno využiť Apple Pay v Tatra banke?

Rok 2019 sa konečne niesol aj v príchode platobnej služby Apple Pay na náš trh. Jednou z prvých bánk, ktoré začali Apple Pay svojim klientom poskytovať bola Tatra banka. Práve preto sme 10.7. 2019 uverejnili video, v ktorom sme sa práve venovali Apple Pay a možnosti využitia tejto platobnej metódy v Tatra banke.

Video bolo od svojho uverejnenia zhliadnuté 12 022 krát, čo mu v prípade videí za rok 2019 vyslúžilo štvrté miesto.

5. AKO si aktivujete eSIM v Apple iPhone XR?

Okrem spustenia Apple Pay sa začiatok tohto roku priniesol aj novú technológiu eSIM, vďaka ktorej nie je potrebné mať v telefóne fyzicky SIM kartu. My sme sa na novú službu detailne pozreli a vyskúšali si eSIM v Apple iPhone XR, ale aj hodinkách Samsung Galaxy Watch LTE.

Video k tejto téme sme uverejnili 31.1. 2019, pričom doposiaľ bolo toto video zhliadnuté 11 398 krát.

Ak by sme sa v tomto prehľade nezamerali len na videá uverejnené tento rok, výsledná pätica by vyzerala o niečo inak. Celkovo ste si najviac tento rok pozerali video „Ako na Android Auto aj na Slovensku?“, ktoré sme uverejnili ešte v roku 2017 a aktuálne ste si ho pozreli už 56 624 krát.

Druhá priečka by následne patrila videu veľkého testu robotických vysávačov „POVYSÁVAJÚ SAMÉ, ALE AKO?! 5 robotických vysávačov v najväčšom súboji na Slovensku (4K)“, ktoré sme rovnako uverejnili ešte v roku 2017 a aktuálne má už 60 019 zobrazení.

V prvej pätici by sa objavilo aj jedno z našich prvých videí, v ktorých sme sa pozreli na autá, a to konkrétne video venované vozidlu Škoda Octavia III.

https://youtu.be/8ZKGbBFOGUE

Toto video sme na našom kanáli uverejnili ešte v roku 2013 a aktuálne pod ním svieti už 203 380 zobrazení, čo je v skutku zaujímavé číslo.

Každopádne vám ďakujeme veľmi pekne za priazeň a podporu, ktorú ste nám prejavili v tomto roku a tešíme sa na nový rok, v ktorom vám prinesieme opäť množstvo zaujímavého obsahu.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.