Reklama

4-in-1 pre každú príležitosť? Taška Moshi Vespo je nadčasová

Lissett Pliešovská

Štyri tašky v jednej ponúka známy výrobca Moshi. Unisex taška Vespo ponúka širokú variabilitu, ale nie je to na úkor funkčnosti a pohodlia? Dostali sme možnosť poriadne si ju vyskúšať.

Nie je veľa výrobkov, ktoré možno nazvať chameleónom. S taškou Vespo si tak budete pripadať za každých okolnosti, týmto výrobkom dostanete kabelku, aktovku, tašku a ruksak. Proste univerzálnosť na jednotku.

Ste právnička a prenášate spisy, biznismen čo nosí so sebou notebook, študentka, ktorá potrebuje bezpečne vmestiť tablet do svojej aktovky, alebo vás nahovorili vyskúšať kolobežku a čo s taškou? V každej z týchto situácii viete využiť jeden z režimov a byť štýlovým.

Túto tašku vďaka viacerým možnostiam uchytenia pomocou nastaviteľných popruhov viete nosiť v ruke, prevesiť si ju cez plece alebo dať na chrbát ako ruksak. Tým sa však všetky možnosti nevyčerpali, lebo ak by vás chytila múza nakupovania, viete jej objem zväčšiť o preklopenú časť, nepotrebujete tak ďalšiu tašku.

Pozrite si

Kto povedal, že nabíjačky nemôžu byť pekné? Skúšali sme Moshi Flekto a Sette Q

Tri zipsy aktovku rozdeľujú na predný priečinok s vonkajším prístupom, tiež má zadný vonkajší priečinok a stredný. Ten má viac priehradok, jedna z nich je určená na prenášanie 13-palcového notebooku, tabletu, ale aj ďalších vecí. Bez problémov tam zmestíte dokumenty vo formáte A4. Aby vám elektronické zariadenie v prípade prevrátenia kabely nevypadlo a nepoškodilo sa, má záklopku na suchý zips. V tejto časti nájdete i vnútorné vrecko. Okrem zipsov sú na prednej časti tašky magnetky prichytávajúce ozdobnú preloženú časť/chlopňu, slúžiacu na zväčšenie priestoru/objemu v prípade potreby.

Vespo je vyrobená z nylonu a vegánskej kože, ani pri dlhodobejšom teste sme nezbadali známky opotrebovania, alebo fľaky. Otestovali sme kvalitu a pofŕkali ju kávou, zašpinili čokoládou. Všetko išlo jednoducho a bez stôp vyčistiť. Tento výrobok je na výber v dvoch farebných prevedeniach. Výrobca síce definuje tašku ako unisex, čo by pri čiernom prevedení ešte mohlo plaťiť, no v svetlom prevedení (Ash Grey) je to podľa nás vhodné iba pre ženy. Samozrejme, je to vec vkusu.

Moshi Vespo je taška cez rameno, crossbody na dochádzanie, trendový batoh na chrbát ale i aktovka na stretnutia. Naša skúsenosť to potvrdzuje. Spokojnosť všade kde sa pozriete – od dizajnu, použitého materiálu, variabilnosti, veľkosti i prevedenia. Za mňa to bola a je šťastná voľba.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.