Reklama

3 top rodinné chladničky do 1 600 €

Zdroj | Gorenje
Lissett Pliešovská
Zdroj | Gorenje
Zdroj | Gorenje

Módne trendy sa menia, dizajny sa vyvíjajú a prispôsobujú požiadavkám používateľov, inak to nie je ani v prípade rodinných chladničiek. Pred pár rokmi sme nesnívali o inteligentných funkciách v týchto zariadeniach, dnes sa udomácnili a my ich požadujeme čoraz častejšie.

Ak sa pohrávate s myšlienkou obohatiť vybavenie vašej kuchyne o rodinnú chladničku a neviete si z bohatej ponuky vybrať, ani netušíte čo vlastne požadovať, tak máte pred sebou neľahkú úlohu. Ponuka týchto zariadení je bohatá, predajcovia lákajú na akciu, inde vás môže osloviť dizajn, alebo sú najdôležitejšie moderné technológie.

Zamyslite sa na veľkosťou kuchyne a miestom, kde ju chcete položiť a tiež koľko členov má vaša rodina, mohlo by to pomôcť pri výbere kapacity akú skutočne potrebujete. Zmenu nestačí len vidieť, ale treba ju aj cítiť a tak na pretras prídu vlastnosti, ktoré s určitosťou chcete v novom zariadení.

Obsah pokračuje pod reklamou
Pozrite si

3 najlepšie smart sušičky pre vašu domácnosť

Dávkovač ľadu a vody je už akousi samozrejmosťou, čo tak ešte zásuvky s reguláciou vlhkosti na uskladnenie ovocia a zeleniny, priehradky na fľaše, flexibilné úložné priestory, dotykový displej, hlasové ovládanie a ovládanie pomocou aplikácie zo smartfónu? Čím viac je technologických vymoženosti, tým vyššia je cena, môže vyšplhať aj na 2 000 €.

Našli sme pre vás 3 top modely, ktorých cena vás nezruinuje.

1.

Gorenje NRS9182VB

Gorenje NRS9182VB disponuje beznámrazovou technológiou Total No Frost a ventilačným systémom MultiFlow, ktorý rovnomerne rozdeľuje vzduch v chladiacom priestore. Chladnička má dostatok miesta pre väčšie množstvo potravín, takže nemusíte chodiť do obchodov ako na klavír. Jedlo môžete usporiadať na sklenených policiach, vo veľkých zásuvkách ako i v nádobách z vnútornej strany dverí. Spotreba energie je 323 kWh/rok, celkový úžitkový objem je 562 l, z toho na chladenie 371 l a na mrazenie 191 l.

Zdroj | Gorenje

Ventilačný systém MultiFlow 360° zaisťuje rovnomerné rozdelenie vzduchu v chladiacom priestore. Týmto je zabezpečená optimálna cirkulácia vzduchu a najlepšie skladovacie podmienky pre uložené potraviny. Americká chladnička je v energetickej triede E, má elegantnú čiernu farbu, elektronické ovládanie a úsporné LED osvetlenie.

2.

LG GSLV70PZTD

LG GSLV70PZTD je rodinná chladnička s technológiou Total No Frost slúžiacou na rovnomerné a rýchle chladenie, zároveň zabraňuje vzniku námrazy. Praktickými funkciami je Deodorizer, ktorá vás zbaví zápachu, detská zámka, či alarm otvorených dverí. Spotreba energie je 280 kWh/rok, celkový úžitkový objem je 562 l, z toho na chladenie 371 l a 191 l na mrazenie.

Zdroj | LG

Vo vnútri chladničky sú 4 police, 2 zásuvky a zásobník na vajíčka. V mrazničke je 5 políc a 1 zásuvka + výborník ľadu a nápojový automat. Celkový objem je 634 l, z toho chladnička má 416 l a mraznička 218 l. Americká chladnička je v energetickej triede E, je v štýlovom striebornom dizajne, má elektronické ovládanie a LED displej.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samsung RS68A884CB1 má beznámrazovú technológiu True No Frost, dvojitý systém chladenia Twin Cooling Plus zabezpečujúci vyváženú vnútornú teplotu. Funkcie Power Cool a Power Freeze sa postarajú o rýchle schladenie a zmrazenie potravín, Precise Cooling využíva pokročilú tepelnú izoláciu k obmedzeniu výkyvov teplôt. Systém Metal Cooling pomáha nastaviť a udržať optimálnu teplotu všetkých potravín. Nechýba zabudovaný výrobník ľadu a dávkovač vody.

Zdroj | Samsung

Celkový objem je 635 l, z toho chladnička má 409 l a mraznička 226 l. Americká chladnička je v energetickej triede C, spotreba elektrickej energie je 225 kWh/rok. Ovládací panel sa nachádza vo vnútri chladničky, vďaka svojej jednoduchosti a nízkemu umiestneniu zvládnu chladničku ovládať aj seniori, či osoby na invalidnom vozíku.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.