Reklama

3 najlepšie smart sušičky pre vašu domácnosť

Zdroj | Samsung
Lissett Pliešovská
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Modernizácia sa čoraz viac vkráda do našich životov. Smart domácnosti už nie sú len vízie ďalekej budúcnosti poznané z filmov, ale poľahky prešli do života bežných ľudí.

Smart spotrebiče postupne obohacujú portfólio našich domácnosti. Kto z nás by neuvítal otvorením dverí závan čerstvej kávy, alebo vyhriatej miestnosti vďaka jednému kliku na smartfóne.

Dnes sme sa pozreli na výhody smart sušičiek. Ich efektívnosť oceníte hlavne pri šetrení energie, sú vybavené senzormi vlhkosti, teda vedia merať vlhkosť oblečenia počas sušenia a automaticky zastaviť cyklus, ak je oblečenie suché. Nestane sa, že sušenie po nastavení programu bude ukončené a vy nebude mať dostatočne suché prádlo, alebo naopak presušené. Niektoré dokonca umožňujú ovládanie pomocou hlasového asistenta alebo sledovanie spotreby energie.

Obsah pokračuje pod reklamou
Pozrite si

3 najzaujímavejšie smart práčky na našom trhu

Vybrali sme pre vás tri modely. Zoznam je zoradený podľa abecedy.

1.

AEG TR959M7SC AEG TR959M7SC

od 1 027 €

AEG AbsoluteCare Plus 9000 TR959M7SC má kapacitu 9 kg prádla. Sušička má 12 programov, ktoré vám ponúknu vynikajúce výsledky sušenia. Majitelia si pochvaľujú jednoduchú obsluhu a veľký ovládací panel. Ten je v slovenskom jazyku a informuje o nastavení a prebiehajúcej činnosti. Vďaka vnútornému osvetleniu bubna budete mať prehľad o tom, čo v sušičke máte a pri vyberaní v nej nič nezabudnete. Praktickou funkciou je technológia ProSteam, neutralizuje pachy a zabraňuje pokrčeniu bielizne.

Sušičku môžete ovládať na diaľku, stačí si stiahnuť aplikáciu My AEG Care. Vďaka aplikácii tiež získate cenné rady a tipy na starostlivosť o rôzne materiály. Smart sušička spĺňa energetickú triedu A+++.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

2.

LG RC91V9AVSN

od 618 €

Sušičku bielizne LG RC91V9AVSN využijú aj rodiny s deťmi. Poradí si s 9 kg bielizne. V základnej ponuke majú 14 programov, ďalších 13 si môžete stiahnuť. Eco Hybrid je úsporná technológia sušenia, vďaka nej si môžete vybrať medzi úsporným a rýchlym sušením. Poteší program Pre alergikov, postarať sa má o redukciu až o 99,9 % alergénov.

Smart sušička má dotykový displej, ovládať sa však dá aj cez aplikáciu LG ThinQ. Cez aplikáciu si viete pozrieť aktuálnu spotrebu, stiahnuť ďalšie programy alebo si pozrieť praktické tipy. Používatelia oceňujú funkciu Smart Diagnosis, ktorá v prípade problémov pomôže. Sušička spĺňa energetickú triedu A+++.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

3.

Samsung DV80CGC2B0AB

od 579 €

Samsung DV80CGC2B0AB využíva technológiu tepelných čerpadiel, ktorá šetrí nielen energiu, ale bielizeň. Recykláciou teplého vzduchu navyše ušetrí čas, takže oblečenie budete mať pripravené na ďalšie použitie oveľa rýchlejšie. Sušička Samsung pojme 8 kg bielizne, má 3 senzory na ideálne sušenie. Program Hygiene Care odstráni 99,9 % baktérií.

Pomocou aplikácie aplikácie SmartThings máte rozšírené možnosti personalizácie. Režim Auto Cycle Link poskytne odporúčania a tipy k jednotlivým programom. Funkcia Energy sa postará o pokročilé riadenie spotreby elektrickej energie, zatiaľ čo Home Care zaistí optimálny prevádzkový stav. Aj táto smart sušička spĺňa úspornú energetickú triedu A+++.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.