Reklama

3 skvelé slúchadlá od JBL (nielen) na dovolenku

Richard Pliešovský

Slúchadlá sú dnes neodmysliteľným doplnkom k smartfónom. Od „vynálezu“ bezdrôtovej technológie je mimoriadne pohodlné ich používanie, bez nutnosti riešiť zamotaný kábel.

Výhody bezdrôtového spojenia môžete využívať so slúchadlami do uší, ale aj väčším, náhlavnými. Každé konštrukčné riešenie má svoje klady (i zápory), no čo sa týka kompaktných rozmerov, na celej čiare vedú malé štuple.

Pozrite si

Toto sú 3 najobľúbenejšie slúchadlá do uší od Samsungu

Obsah pokračuje pod reklamou

Našli sme tri najobľúbenejšie modely od JBL (podľa nákupného porovnávača cien Heureka). Ide o mimoriadne obľúbenú značku, po ktorej už roky s radosťou siahajú aj slovenskí používatelia.

1.

JBL Tune 520BT

Zdroj | JBL

JBL Tune 520BT sú náušné slúchadlá s hmotnosťou len 157 g. Ovládanie hudby prebieha cez fyzické tlačidlá, ktoré nenarúšajú ich dizajn. Dajú sa sklápať, takže sa zmestia do väčšieho vrecka, či do batohu. Výhodou je tiež možnosť hlasového ovládanie (Siri alebo Google Asistent). Zvuk JBL Pure Bass zvýrazňuje basy, tie sú vďaka 33 mm dynamickým meničom naozaj výrazné. Ak by ste si chceli nastaviť ekvalizér, stačí si použiť bezplatnú appku JBL Headphones.

Na jedno nabitie vydržia 57 hodín, potom ich stačí pripojiť do nabíjačky na 5 minút a môžete si užívať ďalšie 3 hodiny počúvania hudby. Za lepšou výdržou stojí aj najnovší štandard Bluetooth 5.3, ktorý je menej energeticky náročný. JBL Tune 520BT si môžete pripojiť až k dvom zariadeniam naraz.

2.

JBL Wave Beam

Zdroj | JBL

JBL Wave Beam sú slúchadlá so stonkou, v ktorej sa skrýva batéria a mikrofóny. Ponúkajú kvalitný zvuk JBL Deep Bass Sound. Majú 8 mm dynamické meniče s frekvenčnou odozvou 20 až 20 000 Hz. Funkcia VoiceAware vám umožní nastaviť, koľko zo svojho vlastného hlasu budete počuť počas hands-free telefonátov

Nechýba certifikácia IP54 (odolnosť voči vode a prachu), pričom na rýchlu konverzáciu si nepotrebujete dávať slúchadlá dole, ale poslúži na to funkcia TalkThru spolu s Ambient Aware. S 8-hodinovou výdržou si naplno užijete celé koncerty vašich obľúbených kapiel. Puzdro dodá ďalších 24 hodín, nechýba možnosť rýchlo nabíjania.

3.

JBL Wave Flex

Zdroj | JBL

JBL Wave Flex majú 12 mm meniče, ponúkajú 8-hodinovú výdrž batérie v slúchadlách, puzdro dodá ďalších 24 hodín. Či už ste na dovolenke, v práci, alebo na prechádzke, odolnosť voči vode a prachu zaručuje, že s vami tieto plne bezdrôtové slúchadlá vydržia v každom prostredí. Používatelia si pochvaľujú zvuk JBL Deep Bass, ergonomický dizajn a frekvenčný rozsah 20 až 20 000 Hz.

Pri prechode rušným prostredím oceníte funkciu Ambient Aware. Budete počuť vašu hudbu, ale zároveň budete mať prehľad aj o tom, čo sa okolo vás deje.

Obsah pokračuje pod reklamou

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.