Reklama

Toto sú 3 najobľúbenejšie slúchadlá do uší od Samsungu

Richard Pliešovský

V 70-sedemdesiatich rokoch s príchodom Walkmanu od Sony si ľudia obľúbili používania slúchadiel. Tie sú od tej doby zmenili na nepoznanie, no stále patria medzi najobľúbenejší doplnok – nielen pre mladých, ale i tých skôr narodených.

Hovoríme, samozrejme, o plne bezdrôtových slúchadlách, ktoré namiesto stále zamotaných káblov ponúkajú množstvo donedávna neprestaviteľných funkcií, či už ide o ANC, priestorový zvuk, alebo možnosť vyvolať hlasového asistenta.

Našli sme pre vás trojicu najobľúbenejších modelov od Smsungu (podľa nákupného porovnávača cien Heureka). Ide o obľúbenú značku, ktorá v kombinácii s smartfónom Samsung Galaxy, prípadne aj hodinkami Galaxy dokážu doslova divy. Ich ceny sú pritom na prijateľnej úrovni.

Obsah pokračuje pod reklamou
1.

Samsung Galaxy Buds2 Pro

Začnime hneď tým najlepším, Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510. O kvalitný zvuk sa starajú dva meniče (výšokový a basový), vďaka čomu si poradia aj s 24-bitovým Hi-Fi zvukom (cez Samsung Seamless Codec). To však nie je všetko – z týchto malých štupľov získate 360 Audio (vrátane 5.1ch a 7.1ch zvuku) ale aj podporu Dolby Atmos. Technológia 360 Audio dokáže presne určiť smer zvuku počas toho, ako pohybujete hlavou!

Zdroj | Samsung

V tejto triede je samozrejmosťou ANC, 3 mikrofóny v každom slúchadle odfiltrujú hluk, ale aj vietor. Zároveň majú Voice Detect, pri ktorej stačí začať hovoriť a ANC sa automaticky prepne to Ambient sound, aby ste počuli svoje okolie. Poteší funkcia Auto Switch, tá automaticky prepína pripojenie slúchadiel podľa toho, ktoré zariadenie práve využívate. Na jedno nabitie vydržia 5 hodín, aj s ANC. Ďalších 18 hodín získate z prenosného puzdra.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

2.

Samsung Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 predstavuje strednú triedu, čo znamená veľmi slušný zvuk za dobrú cenu. Aj tento model je vybavený aktívnym filtrom hluku (ANC), čiže keď budete potrebovať, okolie vás nebude rušiť. ANC je doplnené o funkciu Ambient sound, ktorá prináša 3 úrovne priepustnosti okolitých zvukov.

Galaxy Buds2 vydržia 7,5 hodiny, s aktívnym ANC je to 5 hodín. Nabíjacie puzdro dodá slúchadlám ďalšiu energiu, takže spolu vás dokážu zabávať 20, resp. 29 hodín. Nabíjať ich môžete cez USB-C a bezdrôtovo. Vďaka podpore rýchlonabíjania si ich za 5 minút nabijete na 60 minút počúvania.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

3.

Samsung Galaxy Buds FE

Obsah pokračuje pod reklamou

Model Samsung Galaxy Buds FE SM-R400 je určený tým, ktorí nechcú utrácať. Napriek tou získajú slušné slúchadla s množstvom funkcií, ktoré boli len nedávnou dostupné vo vlajkových lodiach. Galaxy Buds FE sú nástupcami Galaxy Buds Plus, dodávajú sa so silikónovými krídelkami, tie im pomáhajú držať pevne v ušiach. Ich plochá oblasť touchpadu sa ľahšie stláča, takže ich ovládanie je presnejšie.

Nechýba podpora ANC, SmartThings Find, či dotykové ovládanie gestami, kde si môžete sami zadefinovať funkciu niektorým tlačidlám. Mnohých prekvapí zvuk, ktorý prináša pekné basové podanie, jeho frekvenčnú charakteristiku si môžete upraviť v ekvalizéri. Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 5.2 a podporuje kodeky SBC, AAC a Samsung Scalable. Výdrž batérie je 8,5 hodín, ďalších 21,5 hodín dodá energia z puzdra.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.