Reklama

3 najlepšie bezdrôtové slúchadlá do 50 €

Zdroj | Belkin
Richard Pliešovský
Zdroj | Belkin
Zdroj | Belkin

Pred pár rokmi boli bezdrôtové slúchadlá veľkou vecou, ešte väčšou bol príchod plne bezdrôtových (TWS) modelov. Zrejme by vtedy nikto nepovedal, že sa budú dať onedlho kúpiť aj hlboko pod 50 €.

Mnohí z vás rozmýšľajú, akú úžitkovú hodnotu môžu predstavovať takéto modely. Samozrejme, nemôžu konkurovať top slúchadlám od Sony, Sennheiser, či Bang & Olufsen, to ale nie je ich účelom.

Obsah pokračuje pod reklamou
Pozrite si

Toto sú 3 najobľúbenejšie slúchadlá do uší od Samsungu

Podobne ako pri iných veciach, ani v prípade slúchadiel si každý nemôže dovoliť (resp. nechce) kupovať prémiové modely za stovky eur. Veľakrát to ani nedáva zmysel, napríklad žiakovi na základnej škole určite postačí základný model. Podobne aj v prípade používateľov, ktorí po nich siahnu raz za čas a chcú si cez ne vypočuť podcast, pozrieť obsah na YouTube, alebo sa ocitli v nemocnici a nechcú rušiť okolie. Ďalšie využitie nastane onedlho. Kto ide na dovolenku, častokrát si radšej zadováži lacné slúchadlá, ktorých strata, alebo zničenie pri mori nebude tak bolieť.

Jedna vec je zrejmá, kupovať káblové slúchadlá dnes už nedáva žiaden zmysel. Na frekvenčných rozsahoch a dynamike zrejme nemá zmysel bazírovať, rovnako ako očakávať aktívny filter hluku. Viac je dôležitejšia výdrž na jedno nabitie + počet dobití z puzdra a celkový dizajn (farba) konkrétneho modelu. Vybrali sme pre vás 3, ktoré milo prekvapia a postačia viac, než len na základné používanie.

1.

OPPO Enco Buds2

od 28,91 € kúpiť výhodne

OPPO Enco Buds2 majú 10 mm dynamické meniče ponúkajúce rozsah frekvenčnej odozvy od 20 do 20 000 Hz s 32 ohmovou impedanciou. Batérie majú v slúchadlách po 40 mAh, nabíjacie puzdro disponuje 460 mAh. Na jedno nabitie vydržia 4 h telefonovania (7 h pri počúvaní hudby), ďalších 16 h získate z puzdra (28 h pri počúvaní hudby).

Zdroj | Oppo

Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.2 s podporou kodekov AAC/SBC. Poteší odolnosť slúchadiel voči prachu a vode (trieda IPX4). Slúchadlá majú po 4 g, 30 g má nabíjacie puzdro.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

2.

Niceboy HIVE Podsie 3

od 30,26 € kúpiť výhodne

Niceboy HIVE Podsie 3 sú osadené 8 mm meničmi, rozsah frekvenčnej odozvy je od 20 do 20 000 Hz s 16 ohmovou impedanciou. Automaticky sa párujú s už jednou spárovaným zdrojom zvuku, na jedno nabitie vydržia 9,5 h. Energiu pre ďalších 25,5 h prevádzky dodá 500 mAh nabíjacie puzdro, slúchadlá majú batérie so 60 mAh. Funkcia rýchlonabíjania za 5 minút nabije na 1,5 hodiny počúvania hudby.

Zdroj | Niceboy

Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.1 s podporou kodekov AAC/SBC. Poteší odolnosť slúchadiel voči prachu a vode (trieda IP54).

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

Obsah pokračuje pod reklamou
3.

Belkin SoundForm Motion

od 49,00 € kúpiť výhodne

Slúchadlá Belkin SoundForm Motion majú 12 mm meniče s 3 predvoľbami ekvalizéra. Na jedno nabitie vydržia 9 h, ďalších 24 h získate z puzdra. Nabijete ich cez USB-C kábel, alebo bezdrôtovo (Qi). Mono režim umožňuje používanie jedného slúchadla, čo ešte viac predĺži výdrž.

Zdroj | Belkin

V každom slúchadle sú integrované dva mikrofóny, postarajú sa o čistý zvuk v telefonických hovoroch.  Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Bluetooth 5.2 s podporou kodekov AAC/SBC. Nechýba odolnosť slúchadiel voči prachu a vode (trieda IPX5).

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.