Reklama

3 bezdrôtové slúchadlá pre deti, ktoré dnes kúpite so zľavou

Zdroj | JBL
Richard Pliešovský
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

So stúpajúcim augustovým dátumom sa pre mnohých rodičov zvyšuje tempo nákupov školských pomôcok. Zatiaľ čo vy hľadáte pekné oblečenie, šikovné prezuvky, peračník, či štýlovú a ergonomickú tašku, vaše deti pokukávajú po inej výbave.

Jednou z najväčších vychytávok, ktorej podliehajú deti v ktoromkoľvek období od vynálezu Walkmanu, sú slúchadlá. Našťastie, dnes už bez otravných káblov, samozrejme, na počúvanie hudby stačí akýkoľvek smartfón.

Aby sme vám ušetrili čas, vybrali sme pre vás trojicu slúchadiel, ktoré sú určené špeciálne pre deti. Nielenže majú veselé farby a prispôsobený tvar. Od výroby tiež majú obmedzenú hlasitosť na 85 dB, takže máte istotu, že si vaše ratolesti nebudú ničiť sluch. Slúchadlá majú tiež integrované mikrofóny, máte teda väčšiu šancu, že príjmu váš telefonát, ktorého vyzváňanie im ruší počúvanie hudby 🙂

Obsah pokračuje pod reklamou
1.

OTL Technologies Hello Kitty

od 134,36 € kúpiť výhodne

Štýlové plne bezdrôtové slúchadlá ponúkajú čistý zvuk a stabilné pripojenie pomocou Bluetooth 5.0. To sa postará o spoľahlivý prenos zvuku, či už pri telefonátoch, počúvaní obľúbených skladieb. Po prvom spárovaní sa slúchadlá pri ďalšom použití automaticky pripoja. Ich používanie je maximálne pohodlné, dajú sa totiž ovládať cez dotykové gestá. Môžete preskočiť, prehrať, pozastaviť skladbu, prijať/odmietnuť telefónne hovory alebo aktivovať hlasového asistenta jednoduchým kliknutím.

Pozrite si

6 smart hodiniek pre deti: Prečo sú vlastne dôležité?

Zabudovaný mikrofón umožní spojenie s rodinou, priateľmi, či učiteľmi. Na jedno nabitie fungujú až 6 hodín, ďalších 18 hodín získate dobitím v puzdre. Spolu tak máte k dispozícii 24 hodín. Vďaka nízkej hmotnosti (43 g) ich dieťa nebude cítiť ani pri dlhšom používaní. Bezdrôtové slúchadlá sú v krásnej ružovej farbe. Frekvenčný rozsah je 20 až 20 000 Hz.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

2.

Philips TAK4206

od 26,99 € kúpiť výhodne

Značkové náhlavné slúchadlá Philips TAK4206 sú na výber v modrom a ružovom prevedení. Ich výrazný dizajn s farebne svietiacimi panelmi na ušiach ide v ruka v ruke s kvalitnou výbavou. Spoľahlivé prepojenie so smartfónom zaistí Bluetooth 5.0. Na jedno nabitie dokážu prehrávať hudbu až 28 hodín. Len 15-minútové rýchlonabíjanie sa postará o výdrž na dve hodiny. Nechýba možnosť prehrávania cez audio kábel.

Zdroj | Philips

Slúchadlá sú osadené 32 mm meničmi s prirodzeným podaním zvuku. Vďaka obmedzeniu hlasitosti na 85 dB sú skutočne bezpečné pre detské uši. Rodičia navyše majú možnosť ovládať hlasitosť a čas prehrávania v aplikácii Philips Headphones. Polstrovaný hlavový oblúk a náušníky zaručujú malým poslucháčom maximálny komfort. Skladacia konštrukcia príde vhod obzvlášť na cestách. Rodičov poteší podpora rodičovskej kontroly cez aplikáciu Philips Headphones.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

JBL Jr310BT

od 49,90 € kúpiť výhodne
Obsah pokračuje pod reklamou

Aj legendárna značka JBL myslí na tých najmenších. Slúchadlá JBL Jr310BT sú ľahké a prispôsobené pre deti. Poskytujú 30 hodín zvuku pre najmladších fanúšikov hudby. Navrhnuté sú tak, aby nikdy neprekročili 85 dB na ochranu sluchu, s ovládacími prvkami, ktoré môžu ľahko ovládať samotné deti. Zabudovaný mikrofón pomôže vašim deťom zostať v kontakte so svetom. Počas prestávok môžu ľahko četovať s priateľmi a rodinou, ale i s učiteľmi.

Deti počúvajú v pohodlí vďaka čalúnenému mäkkému hlavovému pásu a náušníkmi pre mäkké napasovanie. JBL Jr310BT je možné prispôsobiť pomocou dostupných, opakovane použiteľných samolepiek pre ešte väčšiu zábavu. Výdrž batérie je 30 hodín, rýchle nabíjanie zrealizujete pomocou USB-C, 2 hodiny výdrže batérie získate už po 5-minútovom nabíjaní. Na výber sú v zelenom, červeno/modrom a ružovo/modrom prevedení.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.