Reklama

22 VR hier, na ktoré sa môžeme tešiť v tomto roku

Zdroj | Sony
Michal Spiegel
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Virtuálna realita nebola len technologickým trendom roku 2017. Už teraz je viac ako isté, že bude zábavným priemyslom hýbať aj tento rok. Toto je 22 VR hier, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2018.

Ace Combat 7: Skies Unknown

Všetci milovníci letectva a stíhačiek sa môžu tešiť na virtuálny zážitok z kokpitu strojov v hre Ace Combat. Novinky by sme sa mali dočkať tento rok na zariadenie PlayStation VR.

The American Dream 4th of July

Teraz niečo pre tých, ktorí si chcú zastrielať. Šialene vyzerajúca hra by mala poukazovať na liberálne zákony zbraní v USA. V tejto hre môžete zbraňami robiť skutočne všetko. Hra by mala byť dostupná na PSVR, Oculus Rift a HTC Vive zariadenia.

Alice’s Lullaby: Albino Lullaby Episode 2

Ďalšou v zozname je hra, ktorú si zahrajú len tí odvážnejší z nás. Psychologická adventúra nás pravdepodobne poriadne vystraší. Dostupná by mala byť na Oculus Rift, HTC Vive a PSVR.

Pozrite si

Je pre nás virtuálna realita nebezpečná?

Alvo

FPS strielačka v štýle populárneho Counter-Strike? Prečo nie. Alvo je presne tým, čo na virtuálnej realite chýbalo. Otázna je len hrateľnosť a svižnosť tejto hry. Dostupná by mala byť na Oculus Rift, PSVR a HTC Vive.

Anamorphine

Tentokrát niečo psychadelické s nádychom LSD. Zaujímavá adventúra zo snového prostredia Anamorphine príde na HTC Vive, PSVR a Oculus Rift.

Apex Construct

Ďalšou hrou v našom zozname je zaujímavý akčný kúsok, ktorý akoby sa inšpiroval hrou Horizon Zero Dawn. Novinka bude dostupná na Oculus Rift, HTC Vive a PSVR.

Ark Park

Jurský Park už asi nie je v móde a preto prichádza VR zážitok Ark Park, ktorý vám sprostredkuje dobrodrúžstvo s dinosaurami. Hra bude dostupná pre HTC Vive, PSVR a Oculus Rift.

Pozrite si

Varjo – virtuálna realita s fotorealistickou grafikou

Brass Tactics

Ak skôr obľubujete strategické hry, potom bude Brass Tactics to pravé orechové. Real-time stratégie pre Oculus Rift by sme sa mali dočkať tento rok.

Bravo Team

Tímová spolupráca je v špeciálnej jednotke to najdôležitejšie. O tom vás presvedčí novinka od tímu Supermassive Games, ktorý stojí aj za výbornou hrou Until Dawn. Novinka bude dostupná pre PSVR.

Budget Cuts

Veľmi zaujímavý kúsok zo špiónskeho prostredia sa chystá aj pre zariadenie HTC Vive. Veríme, že sa ho dočkáme už tento rok, pretože pôvodný trailer vyzerá veľmi lákavo.

Dark Eclipse

Pre milovníkov žánru MOBA príde na PSVR herný kúsok Dark Eclipse. Očakávať môžete bojové akcie s viacerými hráčmi.

Eden Tomorrow

Jedna z najočakávanejších hier pre PSVR je Eden Tomorrow, ktorá nás zavedie do vesmíru, kde môžete ovládať dinosaurov.

Espire 1: VR Operative

Ďalšia FPS akcia, tentokrát sa zhostíte úlohy tajného agenta, ktorý bude infiltrovať základne, zneškodňovať nepriateľov a používať stealth postupy ako v hre Splinter Cell. Novinka príde na HTC Vive a Oculus Rift.

ILMxLAB’s Star Wars: Darth Vader Story

Čo by to bol za rok bez Star Wars. Zaujímavý interaktívny VR zážitok zo života Dartha Vadera napísal David Goyer, ktorý písal scenáre k takým filmom ako Man of Steel, The Dark Knight a The Dark Knight Rises.

The Inpatient

Poriadny horor na PSVR je to pravé, čo si treba zaobstarať, keď už si raz kúpite zariadenie na virtuálnu realitu. Nám už behajú zimomriavky len po pozretí si traileru.

Pozrite si

Oculus – čo všetko priniesla konferencia do sveta virtuálnej reality?

In Death

Ďalšia z hier v našom zozname je zaujímavá akcia zo stredovekého prostredia, v ktorej si užijete strieľanie z luku a obliehanie hradu. Novinka by mala byť dostupná na HTC Vive a Oculus Rift.

Jupiter & Mars

Teraz niečo relaxačné. Podmorská oddychovka vo farebnom prostredí Jupiter & Mars by mala byť dostupná na PSVR.

Marvel: Powers United VR

Ďalšia bojovka, tentokrát zo sveta Marvel univerza. V akčnej hre pre Oculus Rift si budete môcť zahrať za Rocket Raccoona, Deadpoola, Thora či Hulka.

Moss

Skutočne milá hopsačka Moss si získala srdcia viacerých hráčov, ktorí ju mali možnosť vidieť na výstave E3 2017. Dostupná by mala byť v priebehu rohto roku na PSVR.

Transference

Psychologický triler, ktorého ukážka zaujala viacerých hráčov, vyzerá určite zaujímavo, aj keď zatiaľ nevieme, čo od neho čakať. Dočkať by sme sa ho mali na všetky tri platformy – HTC Vive, Oculus Rift aj PSVR.

Wipeout VR

Super závodná akcia, ktorá je zároveň exkluzivitou pre PlayStation by mala doraziť už tento rok. Nevieme sa dočkať.

Vacation Simulator

Posledným titulom na našom zozname je vyslovene oddychová záležitosť pre milovníkov dovoleniek. Titul z názvom Vacation Simulator môžeme očakávať na HTC Vive, Oculus Rift aj PSVR.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.