Reklama

200x opakovateľná aplikácia: Ako správne aplikovať ochranné sklo PanzerGlass?

PR článok

Prasklo vám vaše ochranné sklo alebo ste si kúpili nový mobil, ktorý potrebujete ochrániť pred nárazmi, pádmi a škrabancami? V tom prípade máte pred sebou nielen celý proces nákupu skla, ale aj jeho aplikácie, ktorý je často komplikovaný a zdĺhavý.

Dobrou správou ale je, že tieto problémy vás nemusia vôbec trápiť, keď stavíte na sklá PanzerGlassTM. Tie sa totižto dajú aplikovať až 200x bez toho, aby stratili svoju odolnosť a pevnosť.

Základná aplikácia skla je veľmi jednoduchá

Obsah pokračuje pod reklamou

Aplikácia je naozaj rýchla. Skladá sa z niekoľkých krokov, ktoré by vám nemali zabrať viac ako zopár minút. Celý postup nájdete podrobne popísaný vo videu:

Opakovateľná aplikácia bez straty pevnosti a odolnosti

Ochranné sklá PanzerGlassTM sa dajú aplikovať na displej telefónu až 200x, a to vďaka špeciálnej silikónovej vrstve. Tá zaisťuje, že si sklo udrží svoje charakteristické vlastnosti aj po tom, ako ho zo zariadenia odlepíte a znovu nalepíte. Nemusíte sa preto stresovať, že ho po prvej nepodarenej aplikácii budete musieť vyhodiť a kúpiť si nové.

Zapamätajte si: Výhodou opakovanej aplikácie je aj to, že ak sa rozhodnete pre kúpu nového identického mobilu, sklo naň môžete pokojne prelepiť. Nemusíte si tak kupovať nové.

Praktická nálepka Dust Remover

V balení nájdete spolu s ochranným sklom aj praktickú nálepku „Dust Remover“. Tá slúži na to, aby z displeja mobilu odstránila všetky prachové častice, ktoré by mohli skomplikovať aplikáciu skla.

Nálepku „Dust Remover“ môžete použiť aj pri opätovnej aplikácii skla, na odstránenie prachu a nečistôt na spodnej strane ochranného skla. Ako na to? Ukážeme vám v tomto videu:

Nalepenie pomocou špeciálneho rámika Easy Aligner

V balení ochranných skiel PanzerGlassTM Ultra-Wide Fit sa nachádza špeciálny aplikačný rámik Easy Aligner, vďaka ktorému je aplikácia jednoduchá a rýchla. Hotovú ju budete mať do niekoľkých minút.

Pomocou rámika Easy Aligner napasujete ochranné sklo presne na stred displeja telefónu hneď na prvýkrát. Budete mať tak istotu, že mobil bude štýlový a zároveň aj skvelo ochránený.

Perfektná ochrana vášho mobilu

Obsah pokračuje pod reklamou

Ochranné sklá PanzerGlassTM majú množstvo výhod. Spolu s jednoduchou a opakovanou aplikáciou vás potešia aj tým, že sú odolné. Displej ochraňujú pred pádmi, škrabancami aj nárazmi.

Niektoré ochranné sklá majú tiež antibakteriálny povrch či antiblue light technológiu, ktorá filtruje modré svetlo. To spôsobuje bolesti hlavy, problémy so spánkom či rýchlejšie starnutie očí. A samozrejmosťou sú aj ekologické obaly, ktoré sú vyrobené z trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou.

Vyberte si z našej ponuky kvalitné ochranné sklá a zabudnite na komplikovanú aplikáciu. Zvoliť si môžete produkty pre staršie aj novšie modely telefónov značky Apple a Samsung.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.