Reklama

Značková akumulátorová príklepka so 45 % zľavou? Vidíte dobre!

Zdroj | charlesdeluvio/Unsplash
Richard Pliešovský
Zdroj | charlesdeluvio/Unsplash
Zdroj | charlesdeluvio/Unsplash

Október je skvelý čas na dokončenie úprav v domácnosti. Každý domáci kutil vie, že kvalitná vŕtačka je základ každého majstrovania. Zvlášť, ak má aj príklep a dá sa využiť i ako skrutkovač.

Pozreli sme ponuku v našich e-shopoch a našli vynikajúci model od DeWalt. Má výkon 480 W pričom bezuhlíkový motor poháňa 18 V XR Li-Ion batéria. Teraz ju môžete mať takmer za polovičnú cenu.

Príklep a možnosť skrutkovania zaručuje univerzálne využitie tohto náradia. 15 polôh pre nastavenie uťahovacieho momentu umožňuje rovnomerné skrutkovanie do rôznych materiálov. Maximálny moment pre tvrdý materiál je 70 Nm, pre mäkký materiál je to 27 Nm. Príklepový mechanizmus sa pýši hodnotou 34000 rázov za minútu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Konštrukcia inteligentného spúšťacieho spínača umožňuje maximálnu ovládateľnosť pri práci. Vŕtačka má celokovovú prevodovku s dvomi prevodovými stupňami čo predlžuje prevádzkovú dobu a celkovú životnosť náradia.

Zdroj | DeWalt

DeWalt DCD796NT-XJ sa rýchlo stane nepostrádateľným pomocníkom pre prácu s drevom a s inými materiálmi. Okrem vŕtania ponúka aj funkciu skrutkovania.

Okrem vŕtačky získate odolný kufor TSTAK, háčik na remeň a magnetický držiak nástrojov. Batérie a nabíjačka sú predávané samostatne. Hmotnosť vŕtačky je prijateľných 1,2 kg.

DeWalt DCD796NT sa bežne predáva za 193 €, no teraz si ju viete kúpiť už za necelých 105 €, čo je o 85 € menej (45 %). Na záver dôležitá rada. Ak uvažujete nad kúpou vŕtačky, dajte si pozor z akého e-shopu si ju objednáte. Pre pokoj v duši si prečítajte skúsenosti používateľov s vybraným obchodom. Už tradične nájdete zaujímavé ceny na Heureka.sk, kde si viete vybrať aj z overených e-shopov.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.