Reklama

Značka PGS - PlayGoSmart má už 20 rokov a chystá obrovské zľavy

Zdroj | PlayGoSmart
PR článok
Zdroj | PlayGoSmart
Zdroj | PlayGoSmart

Internetový obchod PlayGoSmart (skrátene PGS, pôvodne známa ako „Progamingshop“) www.pgs.sk so sieťou 22 kamenných predajní po celom Slovensku, ktorá patrí spoločnosti Arašid spol. s r.o., má na slovenskom trhu majoritný podiel v segmente gamingu. Značka pôsobí aj na českom a maďarskom trhu.

Nové predajne a širšie portfólio tovarov

Za uplynulé roky značka PlayGoSmart narástla a rozšírila svoje základné portfólio (hry, herné konzoly, príslušenstvo a gamingový merch) o spotrebnú elektroniku, notebooky, mobily a smart technológie. Nové portfólio tvorí už približne 30% z ich celkového predaja. Za rok 2022 dosiahla firma rekordné tržby 28,4 miliónov eur a narástla o 19,5%. E-shop www.pgs.sk sa tiež tretíkrát stal víťazom súťaže HEUREKA SHOP ROKA v kategórií výpočtová a telekomunikačná technika a získal aj cenu kvality v kategórií hry a hracie zariadenia. Špecializuje sa aj na výkup a predaj použitých mobilov a herných konzol.

Obsah pokračuje pod reklamou

V roku 2003 vybavili prvé online objednávky a dnes je to už 20 rokov pôsobenia značky PGS na slovenskom trhu, do roku 2014 rozšírili sieť predajní o 12 predajní po celom Slovensku, v rokoch 2017 – 2021 o ďalších 7 a v roku 2021 sa opäť sieť predajní rozrástla o 2 predajne, hlavne o „flagship“ showroom-u v obchodnom centre NIVY v Bratislave. V roku 2022 pribudli ďalšie 3 predajne.

Od silnej základne herných nadšencov k širokej verejnosti

Značka PlayGoSmart si za svoje 20 ročné pôsobenie vybudovala silné povedomie u gamerov. Dnes však nielen herná komunita, ale aj široká verejnosť čoraz viac inklinujú k „hraniu sa“ so smart technológiami v domácnosti či s mobilnými technológiami. Značka tak dnes oslovuje nielen herných nadšencov, ale vďaka novej širokej ponuke notebookov, tabletov, mobilov či smart technológiám aj širokú verejnosť.

Zdroj | PlayGoSmart

Dajte vďaka PGS zariadeniam druhý život

V PGS je možné kúpiť nielen najnovšie modely herných zariadení či mobilov, ale aj použité zariadenia, hlavne mobilné telefóny či herné konzoly. V PGS garantujú, že tieto zariadenia podliehajú prísnej 52 bodovej kontrole a každé je 100% funkčné. Podľa ich prepočtov tak môžete nákupom použitého zariadenia ušetriť až do približne 70% ceny nového zariadenia. Z verejne dostupných štatistík tiež vyplýva, že použité smart zariadenia prinášajú (vďaka ich opakovanému použitiu) výraznú úsporu nerastných surovín a významne znižujú uhlíkovú stopu. V skutočnosti opakované použitie (už použitého) mobilného telefónu zníži emisie uhlíka až o 91% oproti výrobe a používaniu len nových zariadení.

V predajniach PlayGoSmart si môžete kúpiť nielen už použitý telefón či hernú konzolu, ale môžete doniesť aj svoj starší mobil či hernú konzolu, a dať im tak doslova druhý život. Zariadenia v PlayGoSmart vykupujú priamo na mieste za výhodné ceny, ihneď vyplatia peniaze, alebo si zákazník kúpi u nich svoje nové zariadenie o to lacnejšie. Okrem toho poskytujú aj servis a opravy hracích konzol a príslušenstva, mobilov, notebookov a iných zariadení, ktorým môžete vďaka PGS predĺžiť ich životnosť.

Zdroj | PlayGoSmart

Firma tento rok oslavuje 20 rokov a pripravila si mnohé exkluzívne zľavy počas 2 týždňov

Zákazníkov budú predajne PGS aj ich eshop www.pgs.sk lákať počas 2 týždňov od 18.9.2023 do 1.10.2023 na rôzne zľavy, napríklad iPhone 14 z výkupu bude so zľavou až 30%, na hernú konzolu PS5 bude akciová cena 474€, na Xbox Series S až 29% zľava, vybrané reproduktory značky JBL budú so zľavou 20%, príslušenstvo k mobilným telefónom so zľavou až do 40 % a mnohé iné. Akcie majú rôzne trvanie, oplatí sa preto sledovať webovú stránku PGS.sk tu.

PlayGoSmart je tiež autorizovaný predajca v rámci projektu Digitálny žiak. Príspevok 350 EUR na notebook alebo tablet si môžu študenti základných a stredných škôl, ktorí sa chcú zlepšiť v oblasti digitálnych zručností priamo na www.pgs.sk alebo na ktorejkoľvek predajni PGS na Slovensku.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.