Značka Mi – smart domácnosť ovládateľná cez jednu aplikáciu v Bratislave

Nové čističky vzduchu, projektor, robotický vysávač, notebook, ale aj stavebnicové roboty do detskej izby či dokonca indukčná varná platňa – to sú novinky, modernizované verzie produktov a tiež výrobky, ktoré sa na našom trhu objavujú vôbec po prvý raz. Jeseň 2018 značky Xiaomi je v znamení pokračujúceho rozširovania sa ponuky produktov pre „chytrú“ domácnosť. Všetko vo výhradnej slovenskej distribúcii od oficiálneho dovozcu a s garanciou záručných podmienok.

Smart svet Xiaomi (vysl. „šiaomi“), alebo tiež skrátene Mi, predstavujú mobilné telefóny, notebooky, slúchadlá, ale aj pomocníci do obývačky, kuchyne, kúpeľne aj do detskej izby i pracovne. Na slovenskom trhu sa táto značka etabluje od roku 2016, kedy oficiálny dovozca vyplnil dieru na trhu a ponúkol alternatívu k dovezeným produktom značky Mi z takzvaného sivého trhu, známeho nespoľahlivými záručnými podmienkami, produktami bez certifikácie Európskej únie a tiež lokalizácie pre tunajší trh, čo častokrát spôsobovalo nedostatočnú konektivitu a negarantovaný zákaznícky servis.

https://www.youtube.com/watch?v=ucUWi6exY08

Všetko pod jednou strechou a ovládateľné cez jednu aplikáciu – šikovná domácnosť od Xiaomi sa na výstave Audio Video Kino 2018 v TECHBOX ZÓNE predstaví okrem zabehnutých modelov tiež najnovšími certifikovanými zariadeniami s plnou podporou:

Pre obývačku:

  • modernizované a aktualizované verzie modelov čističiek vzduchu (Mi Air Purifier v dvoch veľkostiach a výkonoch)
  • laserový projektor, ktorý dokáže vykresliť až 150 palcový obraz zo vzdialenosti len 50 centimetrov od steny (Mi Laser Project 150´´)
  • výkonný robotický vysávač, ktorý zvládne prekážky a koberce až do výšky 2 cm (Mi Robot Vacuum)
ZDROJ | Mi

Pre kuchyňu:

  • indukčná platňa s možnosťou až 99 rozličných nastavení teploty (Mi Induction Cooker)

Pre kúpeľňu:

  • elektrický holiaci strojček (Mi Electric Shaver)

Pre detskú izbu:

  • stavebnica, s ktorou si môžu vaše ratolesti vytvoriť vlastného funkčného robota (Mi Robot Builder)
  • detská drevená skladačka vláčika (Mi Toy Train Set)

Pre kanceláriu:

  • očakávaná novinka 2018: 13,3 palcový notebook (operačná pamäť 8GB, pevný disk: 256GB, výdrž až 9,5 hod., váha len 1,3 kg (Mi Laptop Air)
ZDROJ | Mi

Všetky novinky aj zabehnuté modely budete mať možnosť otestovať priamo v TECHBOX ZÓNE v najväčšej sále ROME hotela Crowne Plaza Bratislava. Viac informácií o produktoch Xiaomi nájdete na mi-store.sk.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke audiovideokino.sk alebo na Facebooku. Tešíme sa na vás cez víkend 13. a 14.10. 2018 od 10.00 hod do 18.00 hod.

ZdrojMi-Store

Komentáre k článku