Reklama

Zlaté Stránky už aj pre telefóny s OS Android

Števo Porubský

Spoločnosť Mediatel len nedávno prišla s aplikáciou ZlatéStránky.sk pre telefóny s operačným systémom Android. Rapídny nástup telefónov s týmto operačným systémom bol dôvodom, že po platforme iPhone sa podarená aplikácia objaví aj na Androide.

 Zlaté Stránky Android

Prvá aplikácia tohto druhu pre Android OS slúži na vyhľadávanie firemných i osobných kontaktov. Ponúka praktické funkcie, intuitívne ovládanie i zaujímavý dizajn, ktorý naplno využíva pohodlie Android OS a veľkých dotykových displejov. Ak teda vlastníte niektorý z množstva Android telefónov môžete získať ľahký a rýchly prístup do jednej z najväčších databáz kontaktov na firmy a osoby na Slovensku.

 

Aplikácia Zlatých Stránok pre telefóny s OS Android je bezplatne dostupná na Android Markete, možno ju jednoducho nájsť zadaním kľúčového slova „Zlate“.

Zlaté Stránky Android

Aplikácia vyhľadáva kontakty nielen podľa zadanej adresy, ale i podľa aktuálnej polohy majiteľa telefónu pomocou GPS a elektronického kompasu v telefóne. Je preto ľahké nájsť napríklad najbližšiu reštauráciu alebo lekáreň. Vďaka mapovému riešeniu aplikácie si potom môžete naplánovať trasu pešo alebo autom. Webové stránky firiem a poloha nájdených firiem alebo osôb sa na mape zobrazujú priamo v aplikácii a tak nie je potrebné prepínať medzi aplikáciami. Rovnako aj zavolať na telefónne číslo kontaktu je možné jediným kliknutím. Zároveň si môžete kontaktné údaje uložiť okamžite do adresára v telefóne alebo odoslať e-mailom. 

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.