Reklama

Zdvihnite si adrenalín na celý týždeň dnes iba jediným videom

Zdroj | Red Bull
Števo Porubský
Zdroj | Red Bull
Zdroj | Red Bull

Sneh sme zatiaľ mohli vidieť len na horách, no ako sa hovorí „Winter is coming“. Zima prichádza. Možno aj preto nás extrémne zaujalo video s Markusom Ederom, ktorý v 10-minútovom videu iba lyžuje. To iba ale môže vyznieť dehonestujúco, hlavne keď si pozriete samotné video. A práve to bude stačiť na to, aby ste sa dnes, v nový deň týždňa zobudili práve vďaka adrenalínu. Verte nám, bude vám stačiť jediné video.

Pozrite si aj ďalšie časti série Zdvihnite si adrenalín. Dnes už máme na každý deň týždňa niečo iné.

Zdroj | Red Bull

Markus Eder je profesionálny taliansky lyžair, extrémista, tento rok oslávi 31 rokov. Jeho disciplínami sú hlavne freeskiing back country a big air. Inak povedané, Markus miluje jazdu na lyžiach mimo zjazdoviek (back country), ale aj vo forme akrobatického lyžovania na obrovských skokoch (big air).

Aj vďaka tomu je Markus veľmi univerzálny jazdec, ktorý hral už v niekoľkých filmoch. Posledným je krátkometrážny film The Ultimate Run. Čo je obsahom videa vám prezrádzať nebudeme, no verte nám, že adrenalín vám zvýši aj keby ste lyžovanie nemali vôbec v láske.

Zdroj | Red Bull

Hoci video vyzerá veľmi jednoducho, chcelo to celý tím filmárov, extrémne množstvo výbavy a čas! Ai by ste neverili, keby sme vám povedali, že film sa natáčal 109 dní. O natočenie dokumentu sa postaralo štúdio Legs of Steel z Innsbrucku.

Výsledkom je film, ktorý na prvý pohľad pôsobí akoby Markus jazdil v jednom kuse. Opak je pravdou práve tým, že dokument sa natáčal takmer 4 mesiace. „Dej“ sa odohráva vo viacerých miestach, napríklad pri mestečku Zermatt i v rezorte Klausberg. Výsledkom je 10-minútový film, alebo ak chcete video, s výbornou kamerou, ale ešte lepšou hudbou.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.