Zázračné slúchadlá MW50+ od Master & Dynamic pre nerozhodných

ZDROJ | Master & Dynamic

Newyorská spoločnosť Master & Dynamic predstavila netradične poňaté konštrukčné riešenie svojich slúchadiel. Sú totiž v štýle 2 v 1, čo v tomto prípade znamená, že si ich majiteľ môže užívať ako on-ear ako aj over-ear. Ak teda patríte medzi nerozhodných milovníkov kvalitného audia, máte jedinečnú možnosť ako mať (takmer) v cene jedných slúchadiel dvojo.

Keď sme už pri rozdelení slúchadiel, môžeme si pripomenúť, že sa delia do troch hlavných skupín: intraaurálne, po anglicky in-ear (do uší), supraaurálne – on-ear (na uši) a circumaurálne – over-ear (okolo uší).

ZDROJ | Master & Dynamic

Master & Dynamic MW50+ je poupravená verzia MW50. Tie boli navrhnuté v kultovom štýle MW60, avšak boli menšie a ľahšie. MW50+ má teda rovnaký hardvér, ktorý je ale možný prestaviteľnými podložkami zmeniť z on-ear na over-ear v priebehu niekoľkých sekúnd.

Pozrite siZázračné slúchadlá MW50+ od Master & Dynamic pre nerozhodných

Vysokovýkonné meniče z berýlia sú 40 mm veľké, ponúkajú frekvenčný rozsah v rozmedzí 5 až 30 000 Hz pri 32 ohmovej impedancii. Hmotnosť majú 205 g, resp. 239 pri náušníkoch typu over-ear.

ZDROJ | Master & Dynamic

Náušníky sú vyrobené z pamäťovej peny pokryté jahňacou kožou a poskytujú výbornú komfort a priedušnosť. Na správnom mieste ich držia magnetické príchytky. Kostra slúchadiel je vyrobená z kombinácie nehrdzavejúcej ocele a hliníka.

Bluetooth 4.1 s aptX má vydržať streamovať hudbu 16 hodín. V prípade potreby je možné používať slúchadlá cez kábel pomocou 3,5 mm konektoru typu jack. Nabíjanie a aktualizáciu firmvéru zabezpečí kábel s USB-C konektorom.

https://youtu.be/uo_8BX-iihE

Pozrite siZabodujú nové Hi-Res slúchadlá od Pioneeru?

Dobrú správu máme aj pre majiteľov pôvodných MW50. Firma Master & Dynamic zaradí do predaja výmenné poduškové chrániče pravdepodobne už v júni, avšak cena nie je ešte známa. Tiež sa majú začať predávať káble s Lightning koncovkou pre iPhony.

ZDROJ | Master & Dynamic

Master & Dynamic MW50+ v predaji už sú a to za 399 dolárov, čo je o 50 dolárov viac, ako pri MW50. Zákazníci majú na výber z troch farieb: strieborno-čierne, hnedo-biele a čierne.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku