Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Zažite už tento víkend naživo nový Peugeot 308 SW HYBRID!

Zažite už tento víkend naživo nový Peugeot 308 SW HYBRID!
TECHBOX
Zažite už tento víkend naživo nový Peugeot 308 SW HYBRID!

Inováciami v našej redakcii doslova žijeme a to nielen tými v oblasti technológií, ale aj mobility. V posledných rokoch sa tieto sféry čoraz častejšie pretínajú a spoločne vytvárajú novinky, ktoré skrátka musíte vidieť a zažiť naživo. Presne taký je aj nový Peugeot 308 SW HYBRID.

Už tento víkend 23. – 25. septembra 2022 sa v Bratislave uskutoční ďalší ročník obľúbenej výstavy Audio Video Kino, na ktorej si môžete prísť vychutnať to najnovšie a najlepšie zo sveta audio, video, hifi, hi-end techniky a domácej zábavy na Slovensku. Ani tento rok na výstave nebude chýbať ani naša redakcia TECHBOX. Vidíme sa?

Tentokrát pre vás na výstavu prinesieme zaujímavé TECH gadgety, ktoré nájdete v atraktívnej TECHBOX ZÓNE (izba číslo 603 na 6. poschodí hotela NH Bratislava GATE ONE), no opäť nebude chýbať ani zaujímavý automobil. A to nie hociaký, ale hneď Auto Roka 2022 v Slovenskej republike a zároveň Nemecké auto roka 2022 – nový Peugeot 308.

Obsah pokračuje pod reklamou

Novinku si na výstave Audio Video Kino budete môcť obzrieť naživo v priestrannej verzii kombi s plug-in hybridným pohonom Peugeot 308 SW HYBRID, ktorý v sebe spája efektívny benzínový motor 1.6 PureTech s tichým a úsporným elektromotorom.

Takáto kombinácia sa dokáže postarať o absolútne slobodnú, no zároveň mimoriadne šetrnú jazdu. V hybridnom režime sa totiž elektromotor dokáže postarať o výrazné zníženie spotreby, pričom v čisto elektrickom režime prejde na jedno nabitie až 60 kilometrov (WLTP). Dojmy a skúsenosti s tým, ako sa s takýmto obojživelníkom jazdí naozaj, vám na výstave poskytneme z prvej ruky. Sami sme totiž presne tento kúsok v našej redakcii nedávno testovali.

Pri slovách a obdivovaní exteriérového dizajnu samozrejme nezostaneme. Po nastúpení vás totiž v interiéri obklopia špičkové technológie na čele s úplne novým, 10″ HD dotykovým displejom PEUGEOT i-Connect, ktorý vás určite prekvapí nielen svojou plynulosťou, funkciami a pútavou grafikou, ale aj programovateľnými ovládačmi i-toggles, ktoré vám umožnia nastaviť si na dosah ruky vodiča a spolujazdca prakticky akúkoľvek funkciu auta.

Ako sa ovláda nová generácia infotainment systému si tak budete môcť vyskúšať na vlastnej koži a ak si sadnete aj za volant, vychutnať si budete môcť aj pohľad na unikátny 3D digitálny prístrojový panel PEUGEOT i-Cockpit, ktorý vám dokáže na mieste vodiča poskytnúť viac informácií o jazde a stave vozidla s ohľadom na zlepšenie ergonómie šoférovania a teda aj bezpečnosti samotnej jazdy.

Výstava Audio Video Kino je však aj o zvuku a tak sa už teraz tešíme na to, ako si na vlastné uši vychutnáte kvalitu prémiového systému Hi-Fi Focal zloženého z 10 reproduktorov a 12-kanálového zosilňovača s digitálnym spracovaním zvuku Arkamys. Vaše obľúbené piesne dokáže nový Peugeot 308 SW HYBRID prostredníctvom tohto systému vykresliť aj z vášho smartfónu pomocou funkcií Android Auto či Apple CarPlay.

Kedy a kde sa vidíme?

Výstava Audio Video Kino sa bude konať už tento víkend od 23. do 25. septembra 2022, v hoteli NH Bratislava Gate One (pri OC AVION).

Otváracie hodiny výstavy sú:
piatok 23. 9. 2022: 17:00 – 21.00
sobota 24. 9. 2022: 10:00 – 18:00
nedeľa 25. 9. 2022: 10:00 – 18:00

Vstupenky sú v predaji iba na výstave a sú zlosovateľné o hodnotné ceny.
Vstupné: 5 € (platí na 3 dni). Peugeot 308 SW HYBRID však uvidíte aj bez vstupného, vidíme sa pred hotelom 🙂

Okrem špičkového plug-in hybridu Peugeot 308 SW HYBRID, ktorý jednoducho musíte s nami zažiť, na výstave Audio Video Kino nebude chýbať ani špeciálna TECHBOX ZÓNA, v ktorej vám ukážeme TOP 10 gadgetov z našej redakcie TECHBOX.

Obsah pokračuje pod reklamou

Viac info nájdete na: www.audiovideokino.sk, alebo Facebooku.

Pozrite si aj naše video, kde sme sa pozreli na inovatívny i-Cockpit práve v novinke Peugeot 308.