Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Zažite TECHBOX EQC Roadshow vo vašom meste!

Zažite TECHBOX EQC Roadshow vo vašom meste!
TECHBOX
Zažite TECHBOX EQC Roadshow vo vašom meste!

Príďte do svojho mesta a ukážeme vám prvý elektrický Mercedes-Benz EQC. Máme radi elektromobily a chceme, aby ste zažili skutočnú hviezdu medzi elektromobilmi. Prísť sa oplatí, okrem toho že spoznáte nové EQC, môžete vyhrať hodnotné ceny.

V redakcii TECHBOX fandíme elektromobilite. Pri testovaní čisto elektrického modelu Mercedes-Benz EQC sme si povedali, že by bolo skvelé, aby ste aj vy spoznali tento výnimočný elektromobil. Preto vám ho radi ukážeme. Už od 22. októbra 2019 navštívime 4 mestá na Slovensku, kde vám novinku predstavíme.

Tešiť sa môžete na ukážku rýchleho nabíjania elektromobilu na nabíjacích staniciach ZSE Drive. Ak ste ešte nikdy nenabíjali elektromobil, môžete si vyskúšať, aké je to jednoduché. Stretneme sa totiž v Banskej Bystrici, v Košiciach a v Bratislave práve na nabíjacích staniciach ZSE Drive, vždy o 16.00 hod. V Žiline sa vidíme dokonca priamo pred showroomom Mercedes-Benz, rovnako o 16.00 hod.

Mercedes-Benz EQC je elektrické SUV, ktoré si vás získa čistým dizajnom s inovatívnym LED svetelným pásom cez obloženie chladiča. Komfort a ticho pritom nie sú jediné výhody elektrického pohonu. Doslova môžeme vystreliť smerom dopredu, výkon 408 koní je k dispozícii kedykoľvek. Z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy EQC zrýchli vďaka dvojici elektromotorov na prednej a zadnej náprave.

S 80 kWh batériou je možné prejsť 374 – 417 kilometrov podľa metodiky WLTP. Priemerná spotreba energie 25,0 – 22,4 kWh/100 km zabezpečí, že pri domácom nabíjaní za 100 kilometrov jazdy zaplatíte približne iba 3,5 eura. Stav nabíjania pritom vidíte aj v prehľadnej aplikácii Mercedes me, ktorú vám taktiež ukážeme.

Navyše jazdu s Mercedes-Benz EQC vám spríjemnia desiatky asistenčných systémov či inteligentný multimediálny systém MBUX. Ste zvedaví, ako to všetko funguje? Príďte a ukážeme vám budúcnosť už dnes.

S Mercedes-Benz EQC dostanete všetko, na čo ste v Mercedes-Benz už zvyknutí, vrátane 6 ročného servisu do 160 000 km v cene vozidla. Nechýba možnosť predĺženia štandardnej záruky, pričom v cene máte až 8 ročnú/160 000 km záruku na batériu.

Novinkou je služba dovozu a odvozu v súvislosti s pravidelnou údržbou. Pre vaše EQC príde partner Mercedes-Benz EQ k vám domov, vďaka čomu ušetríte množstvo času. Ak ste v dosahu 15 km, vozidlo vám nielen odvezie, ale aj dovezie. Navyše môžete využiť aj dovolenkový balík, kedy si zvýhodnene môžete na 14 dní v roku požičať iné vozidlo Mercedes-Benz v prípade, že v cieli vašej cesty nie je nabíjacia stanica.

Kde sa vidíme?

22.10.2019 – 16.00 hod – Žilina
(Motor-CAR Žilina, Rosinská cesta 8446/5)
23.10.2019 – 16.00 hod – Košice
(ZSE KE McDonald’s, Protifašistických bojovníkov 3012/6)
24.10.2019 – 16.00 hod – Banská Bystrica
(ZSE BB McDonald’s, Námestie Ľudovíta Štúra 27)
26.10.2019 – 16.00 hod – Bratislava
(ZSE BA Blumental, Mýtna 48/Námestie Mateja Korvína)

Príďte, nielenže spoznáte našu redakciu, Mercedes-Benz EQC a nabíjacie stanice ZSE Drive, ale máme pre vás pripravené i pekné darčeky. Tešíme sa na vás.