Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Základné smart hodinky od Xiaomi sú aktuálne so zľavou až 40 %!

Základné smart hodinky od Xiaomi sú aktuálne so zľavou až 40 %!
Zdroj | Xiaomi
Michal Sobek
Základné smart hodinky od Xiaomi sú aktuálne so zľavou až 40 %!
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Nie každý je ochotný dať za smart hodinky stovky eur. Spoločnosť Xiaomi má v ponuke jednoduché smart hodinky s označením Mi Watch Lite. Aktuálne ich viete mať až o 40 % lacnejšie.

Samotné smart hodinky Xiaomi Mi Watch Lite majú štvorcový dizajn a telo je z plastu. Majú celkom subtílne rozmery, takže sú vhodné aj na útle dámske zápästie. Na boku je jedno fyzické tlačidlo a remienok má špeciálne uchytenie s jednoduchou výmenou pomocou tlačidiel zo spodnej strany. Príjemne je na tom aj hmotnosť, len 35 gramov aj s remienkom. Nechýba ani certifikácia 5 ATM.

Vpredu sa nachádza 1,4-palcový TFT displej s rozlíšením 230 x 230 pixelov. Čitateľnosť na slnku teda nebude špičková, ale stále dostatočná. Pripraviť sa treba skôr na širšie rámčeky okolo displeja. Hodinky sa môžu pochváliť tým, že dokážu merať 11 základných športových aktivít. K tomu sa pripája aj vstavaný GPS modul, čo nie je rozhodne tradíciou v prípade lacných smart hodiniek. Okrem toho hodinky vedia kontinuálne merať srdcový tep aj spánok. Meranie okysličenia krvi bohužiaľ chýba.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Xiaomi

Xiaomi nasadilo vlastný operačný systém, ktorý je jednoduchý a prehľadný. Zobrazí vám aj notifikácie so smajlíkmi, ale reagovať na nich sa nedá. Ani hovor neuskutočníte, pretože chýba vstavaný reproduktor. V menu nájdete aj základné aplikácie, ktoré nenáročnému používateľovi bohato postačia. Čo sa týka výdrže, tak tú má na starosti batéria s kapacitou 230 mAh a výrobca deklaruje výdrž až 9 dní na jedno nabitie.

Xiaomi Mi Watch Lite prišli do predaja s cenou 61 eur. Aktuálne ich však môžete mať už za cenu 36,9 eur, čo je úspora 24,1 eur alebo aj 40 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.