Reklama

ZAGGmate: Hliníkový obal a klávesnica pre váš iPad

Marek Šimunek

Spoločnosť ZAGG je známa najmä svojou takmer nezničiteľnou fóliou určenou pre veľké množstvo mobilných telefónov, notebookov, fotoaparátov a iných zariadení. Tento krát však prichádza s vynikajúcim obalom pre Apple iPad, ktorý okrem jeho ochrany ponúkne aj funkciu plnohodnotnej notebookovej klávesnice.

ZAGGmate pre iPad

Ak už vlastníte revolučný tablet Apple iPad, iste ste sa už zaoberali otázkou ako ho účinne chrániť pred poškodením. S veľmi vydareným riešením prišla spoločnosť ZAGG, ktorá predstavila ochranné púzdro ZAGGmate. To je tvorené z jedného kusu hliníka a svojím dizajnom sa skvelo hodí k samotnému zariadeniu, pričom prehnane nezvýši hrúbku vášho iPadu. Okrem ochrannej funkcie je možné ZAGGmate využiť aj ako stojan pre iPad pri sledovaní filmov alebo pri písaní na softvérovej klávesnici. Sklon stojana si môžete nastaviť v niekoľkých krokoch pre dosiahnutie čo najpohodlnejšej pozície.

ZAGGmate pre iPad

Okrem ochranného púzdra predáva ZAGG aj verziu zo zabudovanou Bluetooth klávesnicou. Jednoducho a rýchlo si tak môžete svoj iPad prerobiť na malý prenosný notebook a bez kompromisov tak písať aj dlhé texty tak ako ste zvyknutý na bežných klávesniciach notebookov. Výhodou bezdrôtovej klávesnice je kombinácia funkčných kláves pre pohodlnejšie ovládanie iPadu priamo z klávesnice. Nájdete tak na nej tlačidlá pre ovládanie prehrávanej skladby, nastavenie hlasitosti zvuku, alebo jeho úplné stlmenie, tlačidlo pre okamžité vyhľadávanie a tiež tlačidlo pre návrat na domácu obrazovku “Home” spolu s tlačidlom pre zapnutie a vypnutie iPadu. Klávesnica podporuje aj medzinárodné rozloženia kláves a pomocou jedného tlačidla môžete okamžite prepínať medzi týmito rozloženiami. Za toto elegantné a funkčné púzdro pre váš iPad zaplatíte 69 USD (52,68 €) v prípade základného modelu a 99 USD (75,58 €) v prípade modelu s klávesnicou.

Fotky: www.zagg.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.