Reklama

YikeBike: elektrický bicykel do mesta v predaji, za podstatne lepšiu cenu!

Dominik Fúsek

Spomínate si na netradičný elektrický bicykel menom YikeBike? Predstavili sme vám ho už v marci (YikeBike: šialenosť do mesta na elektriku), no do predaja sa dostal tento gadget až v posledných dňoch. Čo je ale najdôležitejšie, ohlásená cena, astronomických 3 500 €, sa znížila o nezanedbateľnú čiastku, čo podstatne zvyšuje šance gadgetu na úspech.

YikeBike

YikeBike je ideálny pomocník do mesta – nemusíte s ním utrácať za cestovné, ani sa tlačiť v MHD. Nemusíte ani platiť horibilné čiastky za stále drahší benzín. Je malý, pohodlný, stopercentne ekologický a môžete ho ľahko poskladať a nosiť v taške. Vtedy oceníte jeho hmotnosť, prijateľných 9,8 kg. Na jedno nabitie (ktoré trvá približne pol hodiny) vás odvezie na vzdialenosť takmer 10 km, a to maximálnou rýchlosťou 25 km/h.

YikeBike

Na záver teda spomínaná cena. Z pôvodných takmer 3 500 € našťastie klesla na podstatne príjemnejších 2 872 €. Samozrejme, aj to je vysoká suma, a masového rozšírenia sa YikeBike zatiaľ zrejme nedočká. Na svojich stránkach výrobca ponúka aj príslušenstvo, ako napríklad tašku na nosenie poskladaného bicyklu (cena 48 €) či ďalšiu nabíjačku (ak chcete mať jednu doma a jednu v práci, cena 80 €). Ostáva nám teda len dúfať, že v budúcnosti sa dočkáme viacerých takýchto riešení od konkurencie a ceny budú ešte výraznejšie klesať.

YikeBike

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.