Reklama

Xiaomi v Bory Mall spustilo akčné dni Lucky Mi Day

Roman Calík

Ak ste fanúšikom značky Xiaomi, určite ste zaregistrovali otvorenie predajne Xiaomi Mi Store v Bratislave. Dnes, mesiac po otvorení predajne, štartuje aj prvý Lucky Mi Day so zľavami. Boli sme sa naň pozrieť.

Dnes bolo pred predajňou Xiaomi Mi Store v bratislavskom OC Bory Mall opäť rušno. Prevádzkovateľ predajne totiž odštartoval prvú z predajných aktivít pod názvom Lucky Mi Day. Takéto aktivity by mali prichádzať minimálne raz mesačne a vy by ste sa mali včas dozvedieť nielen o novinkách Xiaomi, ktoré sa dostávajú do predaja.

Počas Lucky Mi Day prichádzajú aj špeciálne zľavy, tak ako i v dnešný deň. Dnes boli k dispozícii dve aktivity. Mohli ste si totiž k dnešnému dňu predobjednať model Xiaomi Mi6 64GB na mi-store.sk za 479 € a osobne si ho dnes vyzdvihnúť počas Lucky Mi Day od 9.00 hod. Prvých 100 kupujúcich tak má možnosť získať k smartfónu aj reproduktor Mi Pocket Speaker zadarmo.

Pravdepodobne ešte väčší záujem bol o druhú akciu naplánovanú na dnešný Lucky Mi Day. Opäť prvých 100 záujemcov má možnosť získať 50% zľavu na smartfón Redmi Note 5A 16GB. Ten vás tak výjde namiesto 114,90 € v akcii 57,45 €, čo je veľmi dobrá kúpa.

V čase našej návštevy už zostávalo voľných len okolo 50 smartfónov Xiaomi Redmi Note 5A, a to sme predajňu opúšťali približne o 9.30 hod ráno.

Na prvom Lucky Mi Day boli prítomní aj zástupcovia distribútora Xiaomi na Slovensku spolu s reprezentantom značky Xiaomi, Mr Vincent Lee, v našom regióne.


Ak ste si Xiaomi Mi Store ešte neboli pozrieť, odporúčame ho navštíviť, v predajni nájdete aj množstvo vzoriek produktov Xiaomi, ktoré sa dostanú na náš trh v najbližších dňoch.

Pozrite si

Xiaomi otvorilo v Bratislave obchod, poznáme ceny dostupných produktov

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.