Reklama

Xiaomi RedMi Note 2 nespraví vietor v peňaženke

Zdroj | Xiaomi
PR článok
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Špičkový smartfón s výbavou drahých high-end zariadení vám už nemusí spraviť vietor v peňaženke. Dôkazom toho je nový phablet Xiaomi RedMi Note 2. Jeho 5,5-palcový Full HD 1 080p displej technológie IPS verne zobrazí farebnú škálu a zabezpečí veľké pozorovacie uhly pre dobrú viditeľnosť zo strán.

Zdroj | Xiaomi

Postarať sa o dostatočný výkon smartfónu RedMi Note 2 s operačným systémo Android 5.0 dostal za úlohu 64-bitový procesor MTK Helio X10 s ôsmimi jadrami frekvencie 2,2 GHz, implementovanou grafikou PowerVR GR6200 a RAM pamäťou 2 GB. To už je dostatok aj na najnáročnejšie aplikácie. Pre ne i pre multimédiá je pripravený 32 GB vnútorný úložný priestor. Ak by vám to ale nestačilo, môžete si ho rozšíriť o ďalších 32 GB pomocou microSD pamäťovej karty.

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi RedMi Note 2 pracuje v sieťach tretej i štvrtej generácie. Vďaka Dual SIM režimu s dvojicou Micro SIM kariet môžete mať oddelené pripojenie pre súkromné a pracovné záležitosti v jednom smartfóne. Pripojenie do internetu, okrem siete operátora, vám zabezpečí aj Wi-Fi modul štandardu 802.11 a/b/g/n/ac. Prítomnosť takmer zabudnutého infra portu umožňuje ovládanie domácej elektroniky ako televízor, DVD prehrávač a iné.

Zdroj | Xiaomi

Fotografie nasnímate 13 Mpx hlavným fotoaparátom s AF a optikou svetelnosti f/2.2. Na vytvorenie selfie záberov pre zmenu poslúži prená 5 Mpx web kamera. Aby ste na cestách nezablúdili využijete podporu navigačných systémov GPS a GLONASS. Aby to všetko mohlo správne fungovať, je potrebný dostatočný prísun energie, ktorú zabezpečuje batéria s kapacitou 3 060 mAh.

Zdroj | Xiaomi

Smartfón Xiaomi RedMi Note 2 v čiernom prevedení a 32 GB pamäťou zoženiete v internetovom obchode GearBest.com s doručením na Slovensko za cenu 157,02 €.

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.