Reklama

Xiaomi má náramok Mi Band, pôsobí viac než dobre a aj cena je vynikajúca

Zdroj | Xiaomi
Marek Šimunek
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Nebudem vás zbytočne naťahovať. Nový náramok, ktorý predstavila spoločnosť Xiaomi je totiž jedným z mála, ktoré budete radi aj reálne nosiť. A to ani nie tak vďaka dizajnu, ako skôr vďaka cene. Tá by sa mala po prepočte pohybovať na úrovni 12 eur, čo je skutočne viac než dobré.

Xiaomi Mi Band

PREČÍTAJTE SI
Oceľový Xiaomi Mi4 s top-end parametrami začína na 239 €!

Náramok Xiaomi Mi Band, ktorý čínska spoločnosť predstavila spoločne s novým smartfónom Xiaomi Mi4 síce nedisponuje žiadnym displejom, ako množstvo jeho konkurentov, ale môže sa napríklad pochváliť výdržou viac ako 30 dní. Nechýba však množstvo senzorov, ktoré zistené údaje posielajú priamo do smartfónu Xiaomi. Samozrejme je vodotesný a bude dostupný aj v niekoľkých farebných verziách.

Xiaomi Mi Band

Mi Band môže fungovať vďaka integrovanému vibračnému motorčeku aj ako budík a môžete pomocou neho dokonca odomknúť smartfón Xiaomi Mi4. Spoločnosť navyše pracuje aj na integrácii náramku do rôznych iných zariadení. V budúcnosti tak pomocou tohto náramku bude možné napríklad odomknúť dom, alebo auto.

Xiaomi Mi Band

Bohužiaľ náramok Xiaomi Mi Band sa predáva iba na domácom čínskom trhu a chýba akákoľvek informácia o tom, či sa objaví aj v Európe.

Foto: Slashgear

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.