Reklama

Xiaomi má fototlačiareň, ktorá tlačí priamo z Androidu či z iOS

Zdroj | Xiaomi
Richard Pliešovský
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Aj v digitálnej ére je praktické mať doma fototlačiareň. Zvlášť, ak si dokonale rozumie s vaším smartfónom. Zaujímavý model predstavil Xiaomi, ktorý napriek kompaktným rozmerom podporuje dva rozmery tlače.

Ide o tlačiareň Instant Photo Printer 1S Set, ktorá zhotovuje kópie termosublimačnou tlačou. Má 1 280 tlačových hláv s 256 odtieňmi sivej. Výsledná kvalita predstavuje 16,7 miliónov farebných odtieňov s jemnosťou 300 dpi.

Tlačiareň si rýchlo a jednoducho spáruje cez aplikáciu Xiaomi Home. Spárujete sa teda s Androidom od 5.0 a iOS od 10.0. Tlačiť môžete v dvoch veľkostiach fotografií, 3″ a 6″ s pomerom strán 3 x 3 a 4 x 6. Technológia sublimačnej tlače prináša vysokú úroveň detailov. Poteší filter automatický náter, ktorý zabráni vyblednutiu. Farby by tak mali aj po desiatkach rokov ostať sýte a živé. Okrem toho sú fotky obalené ochranným filtrom odolným voči vode a odtlačkom prstov.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Xiaomi

Rýchlosť tlače je je 57 sekúnd. Rozmery tlačiarne sú 194 x 124,6 x 83,6 mm pri hmotnosti 1,2 kg. Bezdrôtový prenos fotiek z telefónu zaisťuje Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz, podporuje Wifi Direct Print a Air Print. Do tlačiarne môžete odoslať formát JPG, ale i PNG.

V balení nájdete kazetu na papier, napájací adaptér, pásku na 20 papierov, fotografický papier v oboch veľkostiach po 10 kusov a 50-stranový album. Rozmýšľate, koľko takáto šikovná vecička stojí? V oficiálnom e-shope Xiaomi vás vyjde na 146,90 eur.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.