Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Xiaomi má Bluetooth reproduktor za super cenu

Xiaomi má Bluetooth reproduktor za super cenu
Zdroj | Xiaomi
Marek Šimunek
Xiaomi má Bluetooth reproduktor za super cenu
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Xiaomi predstavuje tento týždeň jednu novinku za druhou. Okrem cenovo dostupného a pomerne dobre vybaveného smartfónu Xiaomi Mi4c predstavil čínsky výrobca aj nový Bluetooth reproduktor Mi Bluetooth Speaker. Ten samozrejme bude chcieť v prvom rade zaujať cenou, ale okrem toho ponúkne aj pomerne slušnú výbavu.

Zdroj | Xiaomi

Samotný reproduktor sa skrýva v hliníkovom tele, do ktorého výrobca umiestnil aj 1 500 mAh batériu. Tá by mala byť schopná kompaktný reproduktor napájať po dobu 8 hodín. Kvalitu reprodukcie dostal za úlohu integrovaný zvukový procesor DSP, ktorý je súčasťou čipsetu Anerva AV3102.

Pozrite si

Xiaomi Mi 4c – nová vlajková loď za smiešnu cenu

Okrem Bluetooth však môžete na prehrávanie využiť aj integrovaný microSD slot a samozrejme Xiaomi nezabudlo ani na mikrofón, takže v prípade potreby môžete pomocou tohto reproduktoru prijať aj hovor.

A to najlepšie na koniec, Xiaomi bude Bluetooth speaker predávať na domácom trhu za cenu 199 CNY, čo je v prepočte o niečo menej ako 28 €. To je viac ako priaznivá cena. Xiaomi Bluetooth Speaker bude v predaji v zlatej, modrej a ružovej farbe. Kedy a či sa na náš trh dostane, známe nie je.

Zdroj